ŽHAVÉ NEWS

...preparing a mini interview with AnnaLynne McCord...

27. ledna 2011 v 16:00 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová )
Včera jsem publikovala " informaci ", že se chystám udělat rozhovor s herečkou AnnaLynne McCord ( 90210 ) 

Určitě mi asi většina nebudete v tomhle věřit, ale je to pravda. Otázky jsem jí poslala a ona mi je zodpověděla - interview bude publikované do konce tohohle týdne.

Interview je opravdu zodpovězené od ní, a pokud mi to nevěříte, je to vaše věc ;) ale já nelžu .. :)

Aby jste lehce věděly, o čem mini interview je - o jejím vztahu k módě, stylu a kosmetice.. typické otázky ;)

Prague Fashion Weekend

26. srpna 2010 v 8:14 | Annette Krubner
Prague Fashion Week se bude odehrávat v Pařížské ulici v centru Prahy, bude to nezapomenutelný. Nejdelší středoevropské přehllídky, molo uprostřed elegantních domů, špičková, inspirativní móda, účesy plné fantazie, atraktvní doprovodný program, vzrušující atmosféra, očekávaný divácký zájem. Z Prahy se stane 4. a 5. září centrem evropské módy.

Kdy? 4.-5. září 2010
Začátek? Sobota a neděla: 14:30 a 16:00 exkluzivní módní přehlídky.

Něžné ZÁŘÍ

24. srpna 2010 v 19:41 | Annette Krubner
Měsíc září se vznese do něžnosti. Světle růžová, okrová, béžová - to budou trendy barvy pro měsíc září.

Madonna&Lourdes vytvořily kolekci pro mladá dívky

21. srpna 2010 v 0:00 | Annette Krubner
Celým svým jménem Madonna Louise Veronica Ciccone, kterou téměř všichni známe pouze jako Madonnu, nás opět překvapila.  Její celý život se prakticky točí téměř jenom kolem hudby. Madonnu známe především jako zpěvačku, tanečnici, skladatelku, nebo jako herečku či producentku. Kromě jejích profesních úspěchů, se ale Madonnin život točí i kolem jejich dětí: Rocca, Davida a Lourdes. A právě s dcerou Lourdes, narozenou v roce 1996, pro nás Madonna připravila módní překvapení. O co se tedy jedná?  

Lauren Conrad Models Her Fall Collection For Kohl’s

19. srpna 2010 v 0:04 | Annette Krubner
Lauren Conrad - známá pro její holčičí styl, Lauren zdánlivě vytáhne inspiraci z vlastního šatníku pro podzim sortiment, předvádí kolekci ženskou a romantickou. Nabízí teplé barvy palety-jako šarlatový svetr, a pohodlné tkaniny, nejnovější LC Lauren Conrad Kolekce obsahuje některé z Starlet oblíbené styly, včetně denim kamaše a sladké šaty. Kohls.com, se vším, co maloobchodní prodej za méně než 55 dolarů!

Luxusní doplňky od Versace – dokonale sladěné boty a kabelky

18. srpna 2010 v 13:36 | Annette Krubner
V kolekci Versace Resort 2011 vás zdaleka neuchvátí jenom oblečení. Donatella vždy sladí každičký detail. Jako obvykle si dala záležet na botách. Nejvýraznějším a nejčastěji se opakujícím modelem jsou vysoké šněrovací sandály. Šněrování sahá až pod kolena a je velice sexy. Stejně tak jako extrémně vysoký podpatek a platforma. I všechny ostatní modely bot v kolekci si hrají se šněrováním. To je úzké, špagetové, někdy kombinované se širšími proužky kůže.
 
 

Reklama