MY TIPS

Kind of inspiration.. DISNEYLAND

21. května 2016 v 17:38 | Annette Krubner
Going to Disneyland

Disneyland

Rozhovor pro Of-Goldbook.blogspot.cz

4. března 2016 v 12:35 | Annette Krubner
Konečně to venku vypadá, že jaro klepe na dveře. I když ráno, kolem osmé hodiny, to bylo něco šíleného! Taková zima... pak vylezete v deset ven a najednou vás ohřívají slunečné paprsky? Počasí mě hodně ovlivňuje. Je zajímavé, jak to dokáže působit na lidskou psychiku. Zřejmě jsem jarní/letní typ :D Podzim i zimu mám ráda, ale sluníčko je prostě sluníčko. Další ranní pozitivum, které mě potkalo, je rozhovor. Když mi slečna Michaela z blogu Of-Goldbook.blogspot.cz napsala e-mail, zda by se mnou nemohla udělat pro svůj blog rozhovor, rozzářila jsem. Ještě jednou moc děkuji ♥ Takže, pokud se o mně chcete dozvědět něco více, tak mrkněte :) Přeji krásný páteční den.

Plaid blazers

25. ledna 2011 v 18:55 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová )
Inspirujte se outfitem Catherine-Zety Jones - podle mě nejlépe sladila ;) Jennifer Carpenter zvolila odstín červené a černá k tomu jde ideálně. 

PLAID BLAZERS photo | Catherine Zeta-Jones, Gwen Stefani, Jennifer Carpenter

Fuzzy vests

15. ledna 2011 v 22:12 | Annette Krubner
Furt máme zimu a celkem i ošklivé počasí, ale dnešek byl celkem teplejší než od ostatních dnů. 
Co by ti nemělo chybět v šatníku? Nejnovějším trendem je fuzzy vests neboli chlupatá vestička. Hodí se k čemukoli, ale neměla by jsi k ní moc věcí naráz kombinovat. White tank top, černé kožené kalhoty a kozačky - ideální ke kombinací s fuzzy vests. Hilary Duff, Jennifer Lopez a Kristen Bell, nedaly na ní dopustit ;)


FUZZY VESTS photo | Hilary Duff, Jennifer Lopez, Kristen Bell

Snakeskin

15. ledna 2011 v 9:13 | Annette Krubner
Neboli hadí kůže. Dlouho tento trend nebyl v módě, ale vše je to jeden velký cyklus, takže hurá na snakeskin.

Some Secrets Were Meant To Be Told

22. prosince 2010 v 22:19 | Annette Krubner
Some Secrets Were Meant To Be Told

Asymetrické šaty, které tu vidíte, pocházejí z dílny Ronalda Moureta Stretche, jejich cena se odhaduje kolem 17.000 CZK , ne levné záležitost za šaty ;) Asymetrické šaty krásně doplní obuv, nejlépe high heels.

MEAN GIRSL ARE BACK!

17. prosince 2010 v 21:42 | Annette Krubner
Určitě každá z nás zná americkou romantickou komedii v čele s tehda s osmnáctiletou herečkou

a teď i potížistkou Lindsay Lohan, která jako hlavní představitelka Cady Heronová žila patnáct let s rodiči v africké džungli a učila se sama. Po nástupu do školy se zamilovala do spolužáka Aarona Samuelsona, a také si hned udělala pár nepřítelkyň - Reginu, Gretchen a Karen.

Pokračování této úspěšné americké a zároveň romantické komedie se uskuteční. Příběh se bude podobat tomu předešlému, ale můžeme se také dočkat nových tvářích hlavních hrdinek a hrdinů. Hlavní roli v roli Jo Mitchellové ztvární osmnáctiletá herečka a zpěvačka narozena v Nevadě, Meaghan Jette Martin. Do tří " plastics girls " byla obsazena Jennifer Stone, Maiara Walsch a Nicola Andersson.

Natáčení se rozběhlo 8.července 2010 a byl dokončen 30.července 2010 v Atlantě. Oficiální trailer byl spuštěn 22.listopadu 2010. Film byměl mít premiéru nejdříve v roce 2011 a to 23.ledna.

Takže pokud jsi sledovala Mean Girls z roku 2004, nenech si ujít další příběh outsiderky Jo a její boj s " plastics girl ".

Printed scarves

4. prosince 2010 v 8:04 | Annette Krubner
Ach ten Burberry printed scarf .. <3
Printed scarves

Stylová Miu Miu

3. prosince 2010 v 9:03 | Annette Krubner
Značka vznikla v roce 1992, kdy se v čele s Miuccia Prada připojila k módní značce Prada. Miu Miu už má otevřených několik obchodů na celém světě, například New York, Los Angeles, Paříž nebo Havaj <3

Peněženky Miu Miu mě opravdu nadchly.. Líbí se mi jejich, dalo by se říct i jejich jednoduchost a dokonalost barvy. Ceny samozřejmě nejsou nízké, to snad víme ;)
Miu Miu má i kolekce bund a kožichů na pořádně studenou a vlezlou zimu.

Krajky útočí!

25. srpna 2010 v 10:06 | Annette Krubner
Do svého šatníku nezapomeňte přikoupit jakoukoliv část oblečení s krajkama.

What is trends? LACE!
 
 

Reklama