MY STYLE

Ripped, black, bow

29. dubna 2016 v 19:21 | Annette Krubner
Ripped & Black & Bow

Beige, pink, white

29. dubna 2016 v 19:20 | Annette Krubner
BEIGE PINK WHITE

SUPERSTAR PARTY | COSMOBLOGGER | TENISKOLOGY | MYHERS1.COMZ The Annette Vogue:

10. listopadu 2015 v 9:21 | Annette Krubner
Superstar Party s Domi Novák
Po schůzce s časopisem Cosmopolitan, kde jsem se oficiálně stala COSMObloggerkou :)
Výherní poukazy se soutěží na IG #arkadysoutez
S modelkou Gabrielou Bártovou na akci SV Boutique v Pardubicích / Foto z FB SV Boutique
Akce Teniskology
Balení triček MYHERS1.com
Akce Teniskology
10.11.2015 // Jak už je mým zvykem - opět tu mám pro vás směs fotek z akcí, které se mi na IG nebo mobilu nashromáždily :)
Říjen byl naprosto plný a skvělý. Sama nevím, odkud začít. Již v minulém článku víte, že jsem byla partnerem akce SV Boutique, tudíž zde mám ještě jednu fotku s modelkou Gabrielou Bártovou ( dříve Dvořáková ). Gabinka je neuvěřitelně milá a hodná, tudíž s ní můžete očekávat na Krasna.cz. rozhovor! Vážně mě překvapila, jaká opravdu je :) Dále jsem s Domi Novák navštívila Superstar Party, kde měli opět úžasné jídlo! :D Ale samozřejmě atmosféra veFashion Clubu byla také super. Domi natočila vlog, který si můžete pustit ZDE. Minulý pátek jsem měla schůzku vevydavatelství Bauer Media společně s bloggerkou Bokattynou, kde jsme se oficiálně staly také Cosmobloggerkami - mám z toho hroznou radost!! Dále pak ještě předtím jsem navštívila akci Teniskology, která byla vážně fajn :) No a včera jsem si byla vyzvednout výherní poukazy v obchodním centru Arkády Pankrác, které jsem vyhrála díky jejich soutěži pod hashtagem #arkadysoutez- určitě se zapojte i vy! Hraje se celkově o hodnotu 5.000 Kč.
Takže si myslím, že to byl celkem rušný měsíc a uvidíme, co mě bude čekat ten následující :)

DERMACOL - TISKOVÁ KONFERENCE

9. listopadu 2014 v 11:10 | Annette Krubner
Minulé úterý se konalo slavnostní otevření skvělého obchodu s kosmetikou Dermacol v novém OC Quadrium na Národní třídě společně s Ivou Kubelkovou, Gabrielou Soukalovou a Zdeňkou Žádníkovou. Akce jsem se zúčastnila společně s Wendy z Krasna.cz, kde jsme měly možnost ochutnat například skvělé muffiny či vyzkoušet nové produkty, které byly na otevření představeny. Ale ty novinky, které byly představeny, tak o nich vám sepíši článek a pak následnou recenzi na web Krasna.cz :)
Já osobně jsem byla z nové prodejny nadšená. Kosmetiku Dermacol používám hrozně dlouho a nemůžu si vynachválit jejich perfektní korektor, který zakryje snad vše! Na Krasna.cz jste se také mohli dočíst recenzi na jejich tělový make-up, který je doslova perfektní. A co v prodejně naleznete? Naprosto vše! Od pleťové kosmetiky, po dekorativní, tělovou a mnoho více. Zkrátka perfektní obchod :)

BY VERONIKA ROSE PHOTOGRAPHY

6. října 2014 v 18:21 | Annette Krubner
Aneta Krubnerová / Annette KrubnerAneta Krubnerová / Annette KrubnerAneta Krubnerová / Annette KrubnerAneta Krubnerová / Annette Krubner

Za fotky děkuji Veronice Rose!
Pokud máte o podobné fotky zájem, kontaktujte se buď na FB: ZDE nebo na http://www.veronika-rose.cz/
Krásný den!

MYHERS1 FT. ANNETTE

24. srpna 2014 v 12:12 | Annette Krubner

TÍLKO POŘÍDÍTE NA WWW.MYHERS1.COM

Style one girl.......Annette

9. července 2011 v 8:31 | Annette Krubner

Me and my style on Polyvore.com
Style one girl... Annette
 
 

Reklama