MY ARTICLES

Síl oceánu .. Giorgio Armani

16. prosince 2010 v 21:44 | Annette Krubner
Giorgio Armani je italský módní návrhář a podnikatel. Jde o jednoho z nejznámějších světových módních návrhářů, který se dokázal postupně prosadit prakticky ve všech oblastech módy. Jeho největší přínos v oboru je mu ale připisován zejména v oblasti pánské módy.
Tvořit pánskou módu začal u Nina Cerrutiho v roce 1964, v roce 1966 se poprvé setkal se svým velmi blízkým přítelem a spolupracovníkem architektem Sergiem Galeottim. V roce 1970 pak s jeho podporou a pomocí založil vlastní návrhářské studio. V roce 1974 pak byla založena jeho společnost Giorgio Armani S.p.A., dnes pouze Giorgio Armani. V témže roce představil svá první mužská saka, o rok později pak jejich ženskou variantu. Tato saka se posléza stala jakousi "uniformou" pro nejbohatší vrstvy obyvatel.

,, Parfémy Giorgio Armani jsou velmi rozmanité a dokážou uspokojit téměř každého. Dámské vůně zastupuje celá plejáda vůní, kterým bezesporu dominuje Giorgio Armani Acqua di Gio a také luxusní parfém Giorgio Armani Code Women. Tyto zřejmě nejznámější parfémy Armani doplňuje řada Emporio, ve které můžete nalézt vůni Giorgio Armani Emporio City Glam She, Giorgio Armani Emporio Emporio Diamondsa její odlehčenou verzi Giorgio Armani Emporio Diamonds Intense. Dále parfém Giorgio Armani Emporio She a Giorgio Armani Emporio Remix She. Velkou sérii rozmanitých vůní lze nalézt také v řadě Armani Onde. Giorgio Armani Onde Extase, mystická vůně Giorgio Armani Onde Mystere a Giorgio Armani Onde Vertige. To vše pak doplňuje luxusní vůně Giorgio Armani Mania.
Giorgio Armani připravil nadílku skvělých parfémů také pro muže. Základní a nejznámější je bezesporu Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme a také pánská verze známé vůně Giorgio Armani Code. Samostatnou a mužnou kategorií jsou vůně řady Giorgio Armani Attitude v originálním designu. Tuto vůni doplňuje ediční specialita Giorgio Armani Attitude Extreme. I u pánských parfémů Armaniho lze najít řadu Emporio. Giorgio Armani Emporio City Glam He případně Giorgio Armani Emporio Diamonds for Men jsou typickými zástupci této řady parfémů. Giorgio Armani Emporio He a odlehčený parfém Giorgio Armani Emporio Night He, spolu s Giorgio Armani Emporio Remix He a Giorgio Armani Emporio White RED He jen dotváří ucelenou řadu. Také pro muže je připravená mánie v podobě parfému Giorgio Armani Mania for Men a její speciální letní edice Giorgio Armani Summer Mania Pour Homme. " (www.parfums.cz)

Hravost a pestrost... Moschino

27. listopadu 2010 v 18:57 | Annette Krubner
Moschino - italský módní designer a výrobce parfémů dámských a pánských. Značka byla vytvořena v roce 1983. Dalo by se říct, že je to hravá a pestrá značka. V ruce 2006 navrhl Moschino oblečení pro zahajovací ceremoniál v Turíně na Zimních olympijských hrách. Také navrhoval pro řade slavných osobností, Kylie Minogue nebo Madonnu na jejím turném Sticky & Sweet Tour. Parfémy značky se pohybují okolo 400 CZK po 890 CZK. Hravost & Pestrost.

,, Typickým pánským parfémem je Moschino UOMO. Vůně dřevitá, která je prosycena zjemňujícími skořicovými lístky. Typickým plodem Moschina jsou citrusy. Ty vládnou i parfému Moschino Friends Men, který evokuje prostředí Středozemního moře. Dámskou vůní značky Moschino je parfém Moschino Couture! Vůně velmi jemná, ovocná, citrusová a nasládlá. Zrcadlí se v ní veselí a hravost. Hravé a rozkošné jsou dívky a ženy, stejně jako Moschino Funny! Vůně troufalá a provokující. Vyzkoušejte. Exkluzívní parfém Moschino Glamour fascinuje svým ženským šarmem a svůdností. Parfém Moschino Oh! přináší doslova kytici vodních květů. Vůně je lehká, elegantní a velmi svůdná. Vůně lásky, vůně radosti života, vůně té dívky a ženy, která miluje pocit zamilovanosti, to vše je totiž Moschino I Love Love. Naneste parfém Moschino Cheap & Chic na jakékoli místo svého těla a pak se provokativně procházejte kolem svého muže. Uvidíte sama, co to způsobí. Naivita je součástí našich životů. Dívky neznalé a nezkušené se ale chtějí také líbit, proto je zde Moschino L'Eau Cheap & Chic. Radost ze života může vycházet z mnoha pramenů. I kyselkavý citrón může přinést úsměv na rty, stejně jako Moschino Cheap & Chic Hippy Fizz. " (www.parfums.cz)

New York... DKNY

27. listopadu 2010 v 9:20 | Annette Krubner
DKNY, neboli Donna Karan New York, módní návrhářka. Její návrhy jsou vždy moderní. Značka DKNY byla nalezena v roce 1988, kde jinde než v New Yorku. Donna se stala vedoucí designer jejího zesnulého manžela. Parfémy značky se pohybují okolo 890 CZK po 2.140 CZK. Parfémy jsou vždy luxusní a smyslné.

Luxus. Slovo, pod kterým si představíte značku DKNY. Parfémy jsou výhradně zaměřeny na ženy, pánské parfémy jsou více méně pozadějš. Nejznámější parfém? DKNY Women, o tom si můžete tady přečíst menší info. DKNY Women je takřka odkaz na životní styl velkoměstě Newyorčanů, kteří si užívají každou chvilku života. DKNY Be Delicious Night je také zaměřen na životní styl Newyorčanů a také hlavně nočního života. Po použití parfému se přenesete do živé noci, zábavy a šampaňského. Narozdíl od DKNY Be Delicious Night je opak DKNY Red Delicious Woman. Dokonalý při odpoledních hodinách, je také energický a plný denního vášně. Hlavně originalitu hledejte u parfému DKNY Gold.

Originalita a luxus... Versace

20. listopadu 2010 v 18:22 | Annette Krubner
!!Článek je chráněn autorskými právy. Kopírování článku je trestné!!!

Gianni Versace se narodil v jedné nejchudší oblasti Itálie. Ani mu nebylo 10 let a už navrhl své první šaty. Má vlastní vkus a
používá prvotřídní materiál. Oblékal princeznu Dianu, Madonnu a další množství hollywoodských celebrit. Bydlel střídavě v několika domech, například v Miláně, Miami či v New Yorku. Jeho nejoblíbenější modelka byla Naomi Campbell. V roce 1994 u něj lékaři zjistili rakovinu. Jeho parfémy se můžete zakoupit už od 780 CZK po 1.230 CZK. Parfémy jsou vždy originální a hodí se jak pro ženy středního věku, tak i pro mladé dívky.

Svůdnost a síla... Gucci

22. října 2010 v 17:43 | Annette Krubner
Guccio Gucci začínal nejdříve jako pomocná síle v kuchyni, kde myl nádobí. Ve čtrnáctiletech utekl do Londýna, snil o obchůdku s luxusním koženým zbožím. Sen se mu splnil v roce 1992 ve Florencii. V 70. letech přišla třetí generace rodů Gucciů. Roku 1994 se uměleckým šéfem firmy stal Tom Ford, který po dlouhých letech u firmy nečekaně oznámil svůj odchod. Ceny parfémů Gucci se pohybují od 790 CZK po 1.020 CZK. Parfémy jsou luxusní s bohatou duší a jejich vůně je vždy originální. Parfémy Gucci jsou nejideálnější pro nošení na podzim. Gucci Eau de Parfum, květinově-orientální kytice nejušlechtilejších ingrediencí. Vůně tohoto parfému je luxusní a vydrží dlouhou dobu, ideální pro nošení na podzim. Tato vůně bude slušet každé dámě, které mají v sobě špetku luxusu. Složení je velmi orientální, heliotrop, vanilka, iris, pomerančový květ, tymián, kmín, citrus labdanum a pižmo. Vůni luxusu si můžete pořídit od 900 CZK. Pokud máte vytříbený vkus, tato vonná stopa je právě pro vás ,, Ztělesněný luxus značky Gucci."

Vůně 20.století

22. října 2010 v 10:58 | Annette Krubner
V 19.století byly velmi ceněné květinové vůně, ale v pozdější době začali ustupovat. Stále jsou cítit jasmínové a fialkové vůně, ale na přelomu století se vůně květinové střídají s komplexnějšími vůněmi. V letech 1900-1910 uvádí firma Coty vůni La Rose Jacqueminot a později karafiátovou vůni L´Origon. V roce 1912 si Guerlain vysnil smyslnou vůni L´Heure Bleue a roku 1919 také Mitsouko.

Ve 20.letech vládnou kostýmky, zkrácené vlasy, kouření, charleston a diktátorkou této doby je
Coco Chanel. K tomu všemu se dobře hodí, takzvaný květinově aldehydický parfém - Chanel No.5. K tomu přišli vůně od Jeanne Lanvin s Patou, Molyneux, Schiaparelli a Weil a Worth. V roce 1929 byla hospodářská krize, ale průmysl s parfémy tuhle krizi příliš nepocítil. Hned po roce přichází už podivuhodně květinová vůně Joy značky Patou, v té době nejdražší parfém na světě.

Osvěžující a fascinující... Calvin Klein

21. října 2010 v 14:52 | Annette Krubner
Calvin Klein je americký módní návrhář židovského původu. Minimalista a mistr
barev, také se proslavil svými provokativními návrhy. V 70. A 80. Letech 20. Století se společnost Calvin Klein se
začala specializovat na džínové oděvy. Ceny parfémů Calvin Klein se pohybují od 660 CZK po 1.370 CZK. Parfémy jsou svěží, elektrizující a přináší zábavu. Parfém, který mě opravdu zaujal vůní je CK One. Lehká a osvěžující vůně jak pro muže tak i pro ženy. Složení této svěží vůně je bergamot, kardamon, meloun, papaja, ananas, speciální extrakt z jasmínu, fialky, růže, muškát, pižma spojená s jantarem a mechem dubu. Tento okouzlující parfém si můžete pořídit od 490 CZK. Tato toaletní voda se mi opravdu moc líbí, jak vůni tak i flakonem. Moje mamka dala tuto toaletní vodu tátovy k svátku a táta si tento parfém velice pochvaluje. ,, Čistá osvěžující vůně vhodná pro každou příležitost."

Optimismus a svěžest... Hugo Boss

19. října 2010 v 14:58 | Annette Krubner

Pan Hugo Boss už v roce 1923 v Německu založil tuhle superznámou značku, kterou si oblíbili nejen dámy, ale i páni. Je to značka spíše známá pod módním průmyslem, ale dá se i říc, že v parfémovém průmyslu je zdatnější a úspěšnější. Ty nejznámější vůně jsou bezpochyby Boss, Hugo, a Baldessarini. Ceny nejsou vůbec přaštěné, narozdíl od jiných proslulých znaaček parfémů. Ceny se pohybují okolo pětiset korun do jednoho a půl tisíce korun, takže to vskutku není mnoho, narozdíl od značky Chanel. Parfémy jsou hlavně pro sebevědomý, atraktivní a moderní lidi, vidíte se v tom? Tato značka je pro vás ta nejpravější. Složení? Většinou příroda... pomaranč, mandarinka či kiwi s ananasem nebo květy mučenky či bílé texaské cedrové dřevo, které si mnoha z nás jako ingerdienci oblíbila.

Magie a luxus... YSL

18. října 2010 v 14:25 | Annette Krubner
upozornění: co je napsáno červeně a tučně, je odkaz na podstránku parfému.
......................................................................................................................................................
Yves Saint-Laurent ( Yves Henri Donat Mathieu Saint Lauren) byl jeden z nejvlivnějších
francouzských i světových módních návrhářů 20. století. Módní a světová značka YSL je symbolem luxusu a kreativity. Na webu o parfémech či kosmetice www.parfums.cz, si můžete online objednat jakýkoliv parfém nebo kosmetiku, ať už se jedná o značku YSL nebo další světové značky. Ceny parfémů YSL se pohybují od 690 CZK po 1.900 CZK. Jeho parfémy zachycují lehkost a podtrhují smyslnost, jsou hravé i silné.
"Čarodějně okouzlující vůně. Dřevitě květinová vůně s pudrovými a pižmovými tóny. Tak jako tvář této značky, Kate Moss, budete cítit díky vůni Paříž všude okolo sebe. I když jste se v Paříži nenarodili, Paříž vás adoptuje." Můj názor na tento okouzlující parfém? Jednoduše DOKONALOST! Už i reklama, kde hlavní představitelku hraje Kate Moss, mě jednoduše oslovila a oslnila. Je to vůně něžná a podtrhuje na sebevědomí. Tento okouzlující parfém dá pořídit od 1.810 CZK (90 ml parfémové vody), hodí se jak na využití pro gala večírek, tak i například na oslavu Nového roku. ,, Pro ženy, které vědí jak žít a milovat."
 
 

Reklama