MY ARTICLES

Baby Blue

4. srpna 2017 v 10:28 | A.

B A M!

1. března 2017 v 9:04 | A.
Není to tak dávno, co jsem si koupila tento top. V poslední době na sobě docela pozoruji, že se víc zajímám o jiný styl, než jsem měla doposud. Důkazem toho jsou mé poslední nákupy, které se hemžily především barevnými halucinogenními kousky s potisky a nášivkami. Nějak mi přijde, že si hlava usmyslila dohánět pár let mé puberty… a nebo to je jen ovlivnění aktuálních trendů? Možná.

A přemýšleli jste někdy nad tím, že si po internetu koupíte nějaký produkt a z nákupu se vám pár kaček vrátí? Já už se s tímto systémem kdysi setkala, ale až teď jsem tomu přišla docela na chuť a ráda bych se s vámi podělila o svůj tip.
Nejprve jsem se zaregistrovala na portálu Tipli.cz. Je to jednoduché a nezabere to vůbec žádný čas. Po registraci jsem se podívala na seznam obchodních partnerů, kde jsem objevila i Zoot. Mimo Zoot tam je dalších tisíc módní řetězců. Kromě módních online shopů tam objevíte také různá knihkupectví, elektroniku, parfémy či kosmetiku. Každý si tam přijde na své, i muži.
Jak jsem provedla nákup?
Na portálu jsem klikla na vybraný shop, který mě automaticky přesměroval na stránky. Tam jsem provedla klasický nákup. Po potvrzení objednávky se mi snad do druhého dne převedla odměna na účet Tipli.cz. Ze Zoot to je myslím 5 % z objednávky. Odměna se hned dá odeslat na bankovní účet, který tam musíte samozřejmě vyplnit. Stačí jenom číslo, žádné podrobnosti. Odměna se vám po odeslání přičte do druhého dne, to záleží na bance.
Na Tipli se mi líbí, že dává největší odměny ze všech podobných portálů a peníze vyplácí do první potvrzené koruny.
Určitě tento systém nákupů doporučuji. Vyplatí se především pro ty, kteří často nakupují po internetu. Ono se to takhle nezdá, ale za takový čtvrt roku si tam ze všech možných nákupů můžete nastřádat zajímavou částku J

Soutěž s časopisem Cosmopolitan: Desatero pro party girl

6. února 2017 v 9:37 | A.
Rok se s rokem sešel. A je tu rok 2017. Jak jste pojali jeho oslavu vy? Já na ně úplně nejsem, tentokrát jsem ho slavila po několika letech s kamarádkami. K tomu jsem ještě den před tím měla narozeniny, takže duch slavení se trochu protáhl.
Moje příprava na můj narozeninový den nebyla nijak extra složitá. Jak jsem řekla, já na ty velké oslavy nejsem. Každopádně jsem chtěla nějak vypadat, když už jsme to slavili v rodinném kruhu. Pokud se i vám blíží například oslava narozenin nebo nějaká party, třeba vás bude můj článek inspirovat. Rozdělila jsem ho na několik menších podbodů.
Výběr vhodného outfitu
Je jasné, že na své narozeniny nebudete v teplácích a mikině - pokud se nejedná o takto domluvený dressocde. I přesto, že jsem je měla v rodinném kruhu, jsem vytáhla svůj oblíbený krajkovaný top s bílou pouzdrovou sukní a doplnila to mým oblíbeným masivním náhrdelníkem. K tomu jsem zvolila ještě bílé lodičky.
Make-up
Nemám ráda úplně výrazný look, ale k tomuto jsem zvolila jemnější rty s výraznýma očima. Ale ještě předtím, než jsem se začala líčit, jsem si pleť důkladně odlíčila micelární vodou. Řekla bych, že mít micelární vodu je základ. Nejenom, že velmi důkladně odlíčí nečistoty, ale také pleť zanechá svěží. Ta je pak připravena na použití make-upu a dalších líčidel. Já konkrétně zvolila micelárku od Nivea, kterou jsem si dost oblíbila a myslím, že není na škodu ji vyzkoušet. Pod make-up ještě používám hydratační krém s kyselinou hyaluronovou, která pleť příjemně zhydratuje. Vyzkoušela jsem také BB krém od Nivea a za mě taky super.

Účes
Ani na účesy si nijak nepotrpím. Nejraději mám vlasy rozpuštěné a natočené. Tentokrát jsem zvolila vyžehlení do rovna. Vlasy zas tak často nežehlím, spíše je nechávám volně. Než ale začnu vlasy žehlit, tak požiji produkt na ochranu vlasového vlákna před tepelnou úpravou. Vlákno je pak zacelené a je bráněno k jemu opětovanému vysušování. Na vyžehlené vlasy pak ještě aplikuji olejíček, a to konkrétně na konečky.
Do soutěže se můžeš připojit pomocí svého komentáře na tomto odkazu: http://theannettevogue.blogspot.cz/2017/01/desatero-pro-party-girl-soutez.html

OVERKNEE BOOTS

4. února 2017 v 9:21 | A.
PHOTO | Tereza Tikovská
coat | BERSHKA
overkneeboots | ZARA

Přírodní masky na vlasy

1. února 2017 v 8:52 | A.
Přírodní kosmetiku jsem v předchozích článcích už tak trochu nakousla. Psala jsem o zubní a vlasové kosmetice. V tomto posledním článku to nebude jinak. Tentokrát se zaměřím na přírodní masky na vlasy, které byste měli vyzkoušet.

Nejprodávanější a nejoblíbenější přírodní maskou na vlasy se stala výživná regenerační maska pro všechny typy vlasů Dermagen Group Brazil Keratin Aegan Oil. Tato maska je tvořena arganový olejem, marockým zlatem, vitaminem A, E, F, esenciálními mastnými kyselinami, nenasycenými mastnými kyselinami a keratinem. Výsledkem je hloubková regenerace vlasového vlákna, zajištění hydratace vlasů a vyživení suchého poškozeného vlasového vlákna. Cena masky (dvě stě šedesát mililitrů) je sto osmdesát devět korun českých.
Dermagen Group Brazil Keratin Argan Oil výživná regenerační maska pro všechny typy vlasů
Druhou nejprodávanější přírodní maskou na vlasy se stala krémová maska pro všechny typy vlasů Bione Cosmetics Keratin Grain. Maska je tvořena olejem z obilných klíčků. Ten zajišťuje a zlepšuje pružnost a pevnost vlasů včetně objemu a lesku. Dále je maska tvořena keratinovým hydrolyzátem z ovčí vlny, ten doplňuje vlasovou strukturu poškozeného vlasového vlákna. Výsledkem je výživa, hydratace, pevnost, pružnost, jemnost, vyhlazení vlasového vlákna, lesk, regenerace a ochrana před nepříznivými škodlivými faktory. Cena masky (dvě stě šedesát mililitrů) je šedesát devět korun českých.
Bione Cosmetics Keratin Grain krémová maska pro všechny typy vlasů
Poslední, velmi oblíbenou přírodní maskou na vlasy, je hloubkově regenerační maska Alterna Caviar Repair. Tato maska obsahuje tyto vzácné ingredience: Age-Control Complex, kaviárový extrakt, vitamin C, citokiny, Color Hold technologey, stavební proteiny a enzymetherapy. Výsledkem je dokonale vyživená struktura vlasového vlákna. Maska má také regenerační schopnosti, tudíž regenerace a ochrana vlasového vlákna je na místě. Cena masky (sto šedesát jedna gramů) je sedm set jedna korun českých.
Alterna Caviar Repair hloubkově regenerační maska na vlasy

Přírodní bezoplachová péče na vlasy

28. ledna 2017 v 18:24 | A.
V přírodní kosmetice jsem se rozhodla nadále pokračovat. Tentokrát se nebudu soustředit na "zubní" kosmetiku, ale na vlasovou. Protože i na tu můžete pořídit opravdu kvalitní přírodní bio kosmetické produkty, které stojí za vyzkoušení.

BEZOPLACHOVÁ PÉČE

Sháníte bezoplachovou péči ve spreji? Mám pro vás tip. Velmi oblíbeným se stal produkt Bione Cosmetics Keratin Grain. Jedná se o takovou péči, které zajišťuje regeneraci a hydrataci vlasů, vyhlazení vlasového vlákna včetně struktury, dodání pevnosti a v neposlední řadě zajišťuje snadné rozčesávání. Produkt je tvořen těmito složkami: olej z obilných klíčků, keratinovým hydrolyzátem z ovčí vlny, panthenolem, lecitinem a vitaminem B1, B2 a B6. Cena produktu - dvě stě šedesát mililitrů - je šedesát osm korun českých.
Bione Cosmetics Keratin Grain bezoplachová vlasová péče ve spreji
Kaviár na vlasy? Proč ne! S produktem Alterna Caviar Style to nebude žádný problém. Tento "CC" krém splní všechny tyto účinky: ochrana před UVA a UVB paprsky, poskytnutí zářivého lesku, podpora odolnosti proti vlhkosti, lehká fixace a odolnost proti vysokým teplotám. Krém je tvořen hned několika nejrůznějšími složkami: Age-Control Complex, kaviárový extrakt, vitamin C, cytokiny, Color Hold Technology, Seasilk a enzymetherapy. Jak krém na vlasy aplikovat? Jednoduše! Stačí nanést menší množství na vysušné umyté vlasy. Následně rozetřete a hotovo.
Alterna Caviar Style CC krém na vlasy
Maximální obnova poškozených vlasů? Vyzkoušejte obnovující krém pro extrémně poškozené vlasy - Alterna Caviar Repair. Tento krém obsahuje podobné složky včetně účinků, jako kaviárový CC kém. Tento krém poskytuje navíc výživu, hydrataci, regeneraci, podporu sytosti barvy vlasů a poskytuje hedvábnou jemnost a lesk. Krém je navíc obohacen o vitamin C, který působí jako antioxidant. Ten brání volným radikálům, které narušují vlasové vlákno. Cena - sto padesát mililitrů - je šest set devět korun českých.
Alterna Caviar Repair obnovující krém pro extrémně poškozené vlasy

Přírodní zubní kosmetika? II. část

22. ledna 2017 v 13:25 | A.
V předchozím článku jsem vám sdělila, že se opět vrátím k přírodní zubní kosmetice. Článek, který tu je posledně zveřejněný, byl zaměřen především na přírodní zubní pasty. Byla řeč o černé bělící pastě, která se stala doslova hitem všech zahraničních youtuberek a blogerek. Do České republiky se tento trend teprve chystá, ale už i vy můžete to kouzlo této černé bělící pasty vyzkoušet. Dále jsme vám něco málo řekli o přírodní zubní pastě s mořskou solí. A v poslední řadě jsem vám představila přírodní zubní kartáček. A co tentokrát vám představím? Čtěte dál.

Tentokrát tu nebude řeč o přírodních zubních pastách, ale o ústní vodě a spreji.

Ústní sprej. Ne akždý ho používá, spíše bych řekla, že přímo ústní spreje nejsou úplně v kurzu, přeci jenom vede více ústní voda, ale pokud je pro vás vhodnější sprej, jeden tu pro vás mám. Jedná se o sprej proti suchu v ústech a xerostomii s temrální vodou. Co je xerostemie? Je to v podstatě konstatní pocit "sucha" v ústech. Tento sprej umí zvhlčit dutinu ústní a tím zamezit tomuto pocitu. Sprej - dvě stě mililitrů - pořídíte za cenu sto šedesát korun českých.
Buccotherm Sensitive Gums sprej proti suchu v ústech a xerostomii s termální vodou
Ústní voda. Nezbytnou součástí stní hygieny je samozřejmě ústní voda. Tou nejprodávanější se stala ústní voda Bione Cosmetics Dentamint. V čem spočívá její kouzlo? Obsahuje především složení bylinných výtažků, které zpevňují a posílují dásně. Dále karnitin a koenzym Q10, ten zase optimalizuje buněčnou látkovou výměnu. Voda také nejenom zaručí pocit svěžesti a čistoty, ale také potlačí přítomnost mikroorganismů v ústech včetně neutralizace kyselé pH v ústech. K dostání je ve dvou příchutí - mentol a med. Cenově se pohybuje kolem sedmdesáti pěti korun českých.
Bione Cosmetics Dentamint ústní voda
Druhou nejprodávanější ústní vodou se stala voda značky Weleda, Dental Care. Tato voda obsahuje hned několik přírodních výtažků - je jím výtažek z kořene jihoamerické ratanhy, výtažek z jírovce maďalu a výtažek z myrhy. Spojení těchto výtažků vzniknou silné účinky, které například zpevňují tkáň dásní a zamezují opakovatelnému krvácení dásní. Celkově má toto spojení protizánětlivé účinky. Cena - padesát mililitrů - je dvě stě čtrnáct korun českých.
Weleda Dental Care ústní voda

Přírodní zubní kosmetika? První část.

17. ledna 2017 v 10:35 | A.
V dnešní době není asi nic zvláštního, že BIO kosmetiku máme opravdu na vše. Například existuje BIO kosmetika i pro vaše zvířecí miláčky, opravdu. No, ale tentokrát zvířecí přírodní kosmetiku odsuneme stranou, protože se chci zaměřit právě na tu zubní. A co všechno můžete pořídit?

Velice populárním a nejprodávanějším produktem se stala černá bělící pasta Ecodenta Extra. Že nevíte, oč se jedná? Opravdu se jedná o černou pastu, která v sobě obsahuje stopy bělících částic, které dokáží vybělit sklonovinu. Černá pasta se stala doslova hitem zahraničních blogerek a youtuberek. Pokud nechcete o docela zajímavý zážitek přijít, vyzkoušejte ji. Pořizovací cena - sto mililitrů - je sto dvacet pět korun českých.

Přírodní teď je asi opravdu všechno. I kartáček. Aneb - vyzkoušejte přírodní zubní kartáček Miswak Maximum Whitening pro ještě zářivější úsměv. Říkáte si, v čem může být přírodní? Tak například - kartáček v sobě obsahuje jemnou příchuť, která lehce připomíná wasabi. Je zde vápník, který posiluje zubní sklovinu. Dále jde zde křemík, sodík, fluorid a vitamin C. Je vyroben ze stoprocentního přírodního složení. A kůra a část pod kůrou obsahuje velké množství antibiotických látek. Nezní to zajímavě? Kartáček nevíc zpomaluje tovrbu zubního plaku, má antibakteriální a protiplísňové účinky, posiluje zubní kořeny a má bělící účinek. Cena přírodního kartáčku je sto osm korun českých.

Slyšeli jste již o zubní pastě s mořskou solí? Právě značka Weleda s takovou jednou na trh přišla. Je možné, že už jste o ní slyšeli, nejedná se přímo o novinku. Ale protože je tento článek zaměřený na přírodní zubní kosmetiku, je dobré ji zmínit. Pasta Dental Care opravdu obsahuje krystalky mořské soli, které zajišťují důkladné čistění zubů. Dále jsou zde i výtažky z kořene jihoamerické myrhy, které zpevňují tkáň dásně. Pasta má tyto účinky: působí preventivně proti zubímu kazu, zamezuje usazování zubního kamene, aktivuje samočištění zubní dutiny a neutralizuje kyselé pH dutiny ústní. Cena zubní pasty je sto třicet osm korun českých.
Weleda Dental Care zubní pasta s mořskou solí

Vyzkoušejte novinku zpěvačky Katy Perry!

31. prosince 2016 v 12:29 | A.
Dnes tu mám pro vás menší informativní článek. Tentokrát bych vás chtěla informovat o nové parfémované vůni americké zpěvačky Katy Perry.

Co vy a parfémy amerických zpěvaček? Je pravda, že pokud nějaká americká zpěvačka nemá svůj parfém a značku, jako by nebyla. Takže, sice Katy Perry už má dost parfémů na svém vonném trhu, ale i tak bych vám chtěla ve zkratce představit její nejnovější vůni, Katy Parry´s Mad Love.

Mad Love. Co si pod tímto spojením představíte? Dle Katy se jedná o spojení ovocných a květinových tónů. Jsou zde ingredience jako jahoda, jablko, růžový grapefruit, sorbet, jasmín, květinové tóny, pivoňka, pižmo, santalové dřevo a kokos.

Tato vůně se ukrývá v klasickém flakónku, na které jste u Katy Perry zvyklé. Mad Love se ukrývá v narůžovělém flakonku, který je doplněný roztomilým kulatým uzávěrem v nádechu mramoru.

Vůně je ideální jak pro denní nošení, tak večerní. A pokud se dnes chystáte na nějakou party, tak touto vůní to určitě nezkazíte.

Cena parfémované vody - sto mililitrů - je šest set čtyřicet osm korun českých.
Katy Perry Katy Perry's Mad Love parfémovaná voda pro ženy

5 kosmetických vychytávek

29. prosince 2016 v 18:34 | A.
Tentokrát jsem si pro vás připravila seznam kosmetických vychytávek, které aktuálně pořídíte v povánočním výprodeji.

1. Lak na vlasy Tigi Bed Head Styling
Tento lak na vlasy je ideální pro všechny typy vlasů. Mezi jeho silné účinky patří dlouhotrvající zpevěnění účesu, oslnivý lesk, ochrana před vlhkostí a zamezení vysušování vlasů. Tři sta čtyřicet mililitrů pořídíte za cenu sto devadesát pět korun českých.

2. Řasenka pro objem Clinique High Impact
Pokud toužíte opravdu po velkém objemu řas, doporučuji řasenku Clinique High Impact. Nejenom, že zvětšuje objem, ale také odděluje každou řasu zvlášť. Aplikace je velmi snadná - stačí ji nanést tahem od kořínků ke konečkům řas. Pokud chcete řasy zváraznit, doporučuji aplikaci opakovat. Cena řasenky je čtyři sta třicet devět korun českých.

3. Zkrášlující hydratační fluid pro dospělé se sklonem k nedokonalostem pleti Vichy Normaderm
Trápí vás nedokonalá pleť? Mám pro vás tip. Osobně jsem ho sice nezkoušela, ale dle hodnocení si dovolím říct, že na tu zkoušku opravdu stojí. Tento fluid je ideální pro pleť, která trpí například akné či je citlivá až alergická. Věkově ji mohou používat všechny věkové skupiny. Fluid je také tvořen kyslinou salicylovou, PHE - Resorcinolem, Airliciumem a LHA. Cena za padesát mililitrů je tři sta šedesát pět korun českých.

4. Svěží matující krém pro mastnou problematickou pleť La Roche-Posay Effaclar
Tentokrát tu mám produkt pro problém týkající se mastnoty pleti a smíšenosti. Krém obsahuje LHA s retiny - jemně odstraňuje nedokonalosti pleti. Dále termální vodu La Roche - Posay, která odbourává toxiny a tonizuje. Krém navíc působí antioxidačně, hydratuje a regeneruje. Cena za balení třicet mililitrů je tři sta třicet pět korun českých.

5. Hydratační emulze pro suchou až velmi suchou pleť Clinique 3 Steps
Tato hydratační emulze je velmi oblíbeným produktem v balení 3 Steps. Oč se vlastně jedná? Jedná se o účinný produkt, který zklidňuje, hydratuje a zvláčňuje. Navíc ještě dotváří ochrannou bariéru. Emulze je vhodná pro suchou až velmi suchou pleť. Cena balení - sto dvacet pět mililitrů - je sedm set devět korun českých.

Doufám, že jsem vám podala alespoň stručný přehled pár vybraných produktů, které se aktuálně nacházejí v povánočním výprodeji.
beautiful, fun, and beauty image
 
 

Reklama