MUSÍTE MÍT

BRILIANTY.CZ

18. října 2015 v 16:01 | Annette Krubner
Milé slečny. Tentokrát jsem si pro vás připravila zajímavý článek, který je zaměřený na šperky, konkrétně brilianty a další diamantové šperky. Takže pokud vás toto téma zajímá, čtěte dál :)
I já si na kvalitní šperky potrpím, ale na druhou stranu je pravdou, že jich doma tolik nemám. Když už, tak právě sáhnu po nějakém kvalitním, kterým i tak skvěle obohatím nějaký ten outfit. A protože tento článek je o špercích, připravila jsem si pár zajímavých z jednotlivých kategorií.
Blíží se období svátků, narozenin či výročí. Pokud budete slavit například kulatiny - jako já - určitě si budete přát nějaký hodnotný dárek. Někdo je pro zážitek, někdo na módu a někdo právě na šperky. A jestliže i vy chcete mít na vaše pořádné narozeniny vzpomínku, tak vhodným dárkem je právě prstýnek. Ti mají různou cenovou váhu. Buď si můžete přát prsten s žádným diamantem, nebo naopak - ale i tak se říká, že do diamantu se má investovat. Dle mého vkusu jsem vybrala například tento krásný briliantový prsten z bílého zlata. Je ideální pro ty, které dávají přednost minimalistickému stylu a rády se oblékají spíše do stříbrných doplňků. Řekla bych, že prsten patří cenově do střední kategorie. Přece k narozeninám si nemusíme přát extra drahý šperk za desítek tisíc, ale postačí nám i tento krásný skvost za pár tisíc..
Prsten briliant bílé zlato DF 1284
http://www.brilianty.cz/
Jste spíše pro přívěšky? Mně osobně zaujal tento - přívěšek s řetízkem ve tvaru srdce. Natož, že ho doplňuje krásný kulatý briliant, je přívěšek k dostání za velmi přijatelnou cenu. Osobně se mi líbí, že působí velice elegantně a "nenásilně". Určitě si o vy zamilujete a tím pak obohatíte svůj look.
Danfil Přívěsek s řetízkem DF2975
http://www.brilianty.cz/

Dalším krásné prstýnky či přívěšky objevíte na stránkách Brilianty.cz, kde vám mimo jiné poradí, jak například takový správný šperk vybrat. Samotnou mě stránky nadchly a myslím, že si na nich své najde každý.
A jak se říká, diamanty jsou nejlepším přítelem žen...

Fashion.. Fashoff Moschino

1. února 2011 v 14:05 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová )
Nová kabelka od Moschino

Neříkám, aby jste si ji MUSELY koupit, ale dávám jsem jí, protože je jiná než ostatní kabelky Moschino ;)

Pořizovací cena? 
uuups... 7.005 CZK :D

Versace Dvea patent-leather platform sandals

16. ledna 2011 v 15:03 | Annette Krubner
Versace navrhl nové high heels. Nejvíce mě zaujaly tyhle, které můžete vidět na obrázku jako první. Přijdou mi netypické a pro mě hodně úchvatné. 

Versace Dvea patent-leather platform sandals 20.500 CZK

Gold Shine ^^

25. srpna 2010 v 13:06 | Annette Krubner
brože
Gold Shine

Brown accessories

24. srpna 2010 v 21:50 | Annette Krubner

Jewerly Charm JUICY COURTURE

22. srpna 2010 v 0:00 | Annette Krubner
Tohle mě jednoduše uchvátilo !! Nejdřív jsem si myslela, že to je náušnice, ale je to přívěšek od Juicy Courture. Strašně moc se mi líbí a hodně mě pobavily různé motivy.. například Queen, Surfboard a nebo Snorkel .. Můžete si je objednat na www.juicycourture.com a jejich ceny začínají na 800 CZK

BARBIE vest

21. srpna 2010 v 0:00 | Annette Krubner
Legendární panenka Barbie, které je mimo jiné 51 let, má svojí kolekci vest. Jejich cena se pohybuje okolo 545 CZK a jsou k dispozici na anglicko-americkém webu www.misselfridge.com

Originální sáčko ALEXIS MABILLE

20. srpna 2010 v 0:05 | Annette Krubner
Vlněné barevné sako, hedvábí a umění, sochařství a malířství. To byla  inspirace pro návrháře Alexis Mabille. Geometrický styl, dynamický batrvy (modrá, růžová, žlutá), cíl odhalit sensualismus ženských křivek.

HOPE CLUTCH VON MULDOONEYS

19. srpna 2010 v 0:05 | Annette Krubner
Růže, kožená kabelka s pštrosími vyraženým není jen "další pěkný pytel", ale odráží historii svého designéra Marlene Naicker, který statečně a klidně vede boj proti rakovině prsu.

Down to Earth

18. srpna 2010 v 12:06 | Annette Krubner
Nemusí to být vždy okázalý! Rada:Pobyt pro změnu na podlaze se stane skutečností! Země s jemnými tóny nastavený na podzim, přírodní-orientované důraz, a to nejen v hnědé!
 
 

Reklama