DIARY

Rozhovor pro 123modelky.cz

11. října 2011 v 21:01 | Annette Krubner
Strašně moc děkuji Veronice a serveru 123modelky.cz !

Napsali: Aneta je velmi zajímavá a inspirativní slečna. Jako jedna z blogerek (autorek píšících na blog) se zúčastnila natáčení Snídaně s novou a taktéž se objevila v odpoledních televizních novinách. Ve svém životě chce dokázat spoustu věcí a není z těch, kteří by pro své sny nic nedělali. Chceš se dozvědět, jak si užila natáčení, co plánuje se svým blogem a jak odpovídala na mé další otázky?

Celý rozhovor si přečti: ZDE

a piece of spring ...

23. ledna 2011 v 10:58 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová )
Hi♥

Tak včera jsem si vyjela opět do Prahy, prozkoumat co se kde nosí a tak dále.. Všimla jsem si, že začínají být populární v obchodech květinové vzory nebo džínové bundičky, o kterých jsem napsala článek. Samozřejmě jsem si nemohla nechat ujít Elle, kde jsem nastudovala módní trendy :D a dala se opět do psaní. 

 Na fotografii můžete vidět právě džínovou bundičku HM a květinovou skuni také HM. Co ale není vidět jsou hnědé high heels..

více na mém facebooku - Annette Krubner

on the verge of change..

16. ledna 2011 v 9:40 | Annette Krubner
Hi <3

Rozhodla jsem pro pro úplnou změnu designu a blogu.  Tento aktuální design bude změněn ;) Rubriky budou předělané, design bude úplně jiný. Mám chuť na změnu ;D A tak když už sem píšu, tak se těště na nové aktualizace, a také módní speciály ! ;)

Barrandov - Nova

13. ledna 2011 v 22:50 | Annette Krubner
Ano, dneska byl ten den, kdy se dělo natáčení pro Novu konkrétně pro pořad Volejte Novu a příspěvek do televizních zpráv, které se budou odehrávat v pátek nebo v sobotu ;)

Celkově mám dobrý pocit z dnešního natáčení. Vše bylo OK :)

Co mě nejvíce překvapilo?

Velikost ateliérku Snídaně s Novou :D V televizi vypadá mnohem mnohem větší než je tomu doopravdy, člověk si i řekne, že to snad není možný.

GUESS wallet and some pic..

6. ledna 2011 v 9:27 | Annette Krubner
Hi ♥

Na konci prosince jsem si vyjela do Prahy, vybrat si dárek k mým 15.narozeninám.. Chtěla jsem dárek, který vím, že mi vydrží, budu si ho cenit a tak dále.. ne si koupit milion různých hadrů..! Tak jsem zavítala v Palladiu do obchodu Guess, který mám mimochodem ráda, a nedala jsem dopustit na peněženku. Je praktická, vejde se do ní snad všechno, něco jako psaníčko... ♥

Jinak se ještě jednou moc omlouvám, že jsem opět neměla moc času na přidávání článků a nenavštěvovala jsem vaše úžasné blogy. Jsem si touhle chybou vědoma a chci to co nejdříve napravit. 

with love Annette ♥

Some pic and new layout..

22. prosince 2010 v 12:46 | Annette Krubner
Hi♥

Ano, dlouho jsem tu nebyla.. Proč? Byla jsem časově vytížená, ale teď se to obrátilo k lepšímu a opět mám tu chuť přidávat články, a také fungovat jako na začátku ( Srpen )

Také jste si asi všimly, že jsem dala blogu nový kabátek, o něco chudší než předtím. Je to z důvodu, že na vymýšlení pořádného designu nemám čas, a tak jsem udělala hodně jednoduchý, snad není tak děsnej ;D 

Také se chci omluvit těm, že nenavštěvuji jejich blogy, chci to napravit a začínám normálně fungovat :D

With love Annette ♥

Stars, Starbucks, H&M <3

29. srpna 2010 v 16:17 | Annette Krubner
26.8. jsem jela s kámoškou do Palladia a to jsem nevěděla, že tam bude ORBIT akce s Agátou Hanychovou, Anetou Vignerovou a Benem Cristovaem. Takže když jsme s kámoškou vlezly do Palladia, tak mě oslovil Ben jestli nechci ochutnat červy - reklama na ORBIT žvýkačky. Odmítla jsem, ale pořádně jsem nemohla uvěřit, že to byl on :D Bylo tam tolik fotografů a kamer, že jsem nevěděla kam dřív koukat, a taky jsme potkaly Blanku Matragi.

No samozřejmě jsem se stavila v mém milovaném H&M, kde mají best oblečení. Tak jsem tam strašila a hledala něco, co by se k sobě dokonale hodilo. Tak jsem našla flitrované kalhoty ( cena 499 CZK) a k tomu dlouhé triko ( cena 599 CZK). Jak jsem na to koukala, tak jsem si říkala, že by k tomu byly lepší ještě boty, a tak jsem Anne požádala, aby mi nějak nenápadně propašovala platformy do kabinky - povedlo se. Boty byly úžasné a stojí 999 CZK. Nekoupila jsem si je, ale byla jsem z nich nadšená. Byl to spíš rockerský styl, ale ty boty se mi fakt moc líbily.
A celá akce se ukončila s VanillaLatté Starbucks <3
www.annette-vogue.blog.cz

Lovely H&M <3

23. srpna 2010 v 0:00 | Annette Krubner
Včera jsem si vyjela do Prahy, co kde mají... No, samozřejmě jsem šla do H&M, kde mě totálně uchvátila jedna sukně a úúža tílko.. No podívejte se samy.. Tento outfit mi přijde něco jako styl Beyoncé ^^
Annette Krubner ( www.annette-vogue.blog.cz not copy)
 
 

Reklama