CONTACT

ABOUT ME

22. dubna 2012 v 14:51 | Annette Krubner
Vlastním jménem Aneta Krubnerová se narodila roku 1995 v České republice. Od 14-ti let se věnuje psaní článků i recenzí pro různé firmy. Mezi klienty patřilo například Parfums.cz, NevO Dead Sea SPA, Piercing-sperky, Krasa.cz, Cosmetica Natura, Ryor, Bryle-domu, Sampony-kosmetika, Novakosmetika.cz,XEN TAN či Adonis.
Od roku 2010 spolupracuje a je v týmu bloggerek na serveru Krasna.cz, portál patřící televizi Nova. Na portálu píše o kosmetice, módě, trendech, parfémech, ale také dělá různé rozhovory ( například Jitka Válková, Linda Bartošová, Taťána Makarenko, Tereza Kerndlová ). Také se věnuje psaním reportáží z různých akcí.

Od roku 2011 se věnuje svému projektu ANNETTE magazine, který je soustředěn na bloggerky, módu, rozhovory a podobně. Jedná se o internetový online magazín, který je měsíčně zhlédnut přes 10 000 krát. Kromě vášně pro psaní článků, věnování se ANNETTE magazínu.


Nově od roku 2013 navázala spolupráci s módním časopise L´amour, kde se věnuje zejména rubrice o bloggerkách. Porotcovala například v Dívka roku 2013 v Jičíně a také korunkovala Dívku Roku Internetu s Ondřejem Brzobohatým.


Věnuje se i focení - fotila například s Le Monika, Dascha Photography, Veronika Rose Photography či Kateřina Novotná Photography. Mezi její hlavní stránky patří spolehlivost, dochvilnost, kreativita a smysl pro podnikavost a cílevědomost.

Začátkem roku 2014 otevřela svůj módní internetový obchod MYHERS1 - http://myhers1.com/ - který se soustřeďuje na módní motivy či texty pro mladé slečny.

Nabízí:
- možnost zviditelnit váš e-shop či firmu nastránkách http://www.annettemagazine.wordpress.com čihttp://www.theannettevogue.blogspot.com +http://www.annette-vogue.blog.cz v podobě PR článku - klienti: NevO Dead Sea SPA, Neera detox, Parfums.cz, Novakomsetika.cz, Cosmetica Natura, Ryor, Yves Rocher a další..
Zkušenosti v oblasti:
- obchod, reklamní činnost, marketing a PR

Životopis na Linkedin.

Adresy:
Kontakt:
 
 

Reklama