Přírodní masky na vlasy

1. února 2017 v 8:52 | A. |  MY ARTICLES
Přírodní kosmetiku jsem v předchozích článcích už tak trochu nakousla. Psala jsem o zubní a vlasové kosmetice. V tomto posledním článku to nebude jinak. Tentokrát se zaměřím na přírodní masky na vlasy, které byste měli vyzkoušet.

Nejprodávanější a nejoblíbenější přírodní maskou na vlasy se stala výživná regenerační maska pro všechny typy vlasů Dermagen Group Brazil Keratin Aegan Oil. Tato maska je tvořena arganový olejem, marockým zlatem, vitaminem A, E, F, esenciálními mastnými kyselinami, nenasycenými mastnými kyselinami a keratinem. Výsledkem je hloubková regenerace vlasového vlákna, zajištění hydratace vlasů a vyživení suchého poškozeného vlasového vlákna. Cena masky (dvě stě šedesát mililitrů) je sto osmdesát devět korun českých.
Dermagen Group Brazil Keratin Argan Oil výživná regenerační maska pro všechny typy vlasů
Druhou nejprodávanější přírodní maskou na vlasy se stala krémová maska pro všechny typy vlasů Bione Cosmetics Keratin Grain. Maska je tvořena olejem z obilných klíčků. Ten zajišťuje a zlepšuje pružnost a pevnost vlasů včetně objemu a lesku. Dále je maska tvořena keratinovým hydrolyzátem z ovčí vlny, ten doplňuje vlasovou strukturu poškozeného vlasového vlákna. Výsledkem je výživa, hydratace, pevnost, pružnost, jemnost, vyhlazení vlasového vlákna, lesk, regenerace a ochrana před nepříznivými škodlivými faktory. Cena masky (dvě stě šedesát mililitrů) je šedesát devět korun českých.
Bione Cosmetics Keratin Grain krémová maska pro všechny typy vlasů
Poslední, velmi oblíbenou přírodní maskou na vlasy, je hloubkově regenerační maska Alterna Caviar Repair. Tato maska obsahuje tyto vzácné ingredience: Age-Control Complex, kaviárový extrakt, vitamin C, citokiny, Color Hold technologey, stavební proteiny a enzymetherapy. Výsledkem je dokonale vyživená struktura vlasového vlákna. Maska má také regenerační schopnosti, tudíž regenerace a ochrana vlasového vlákna je na místě. Cena masky (sto šedesát jedna gramů) je sedm set jedna korun českých.
Alterna Caviar Repair hloubkově regenerační maska na vlasy
 


Aktuální články

Reklama