Únor 2017

Soutěž s časopisem Cosmopolitan: Desatero pro party girl

6. února 2017 v 9:37 | A. |  MY ARTICLES
Rok se s rokem sešel. A je tu rok 2017. Jak jste pojali jeho oslavu vy? Já na ně úplně nejsem, tentokrát jsem ho slavila po několika letech s kamarádkami. K tomu jsem ještě den před tím měla narozeniny, takže duch slavení se trochu protáhl.
Moje příprava na můj narozeninový den nebyla nijak extra složitá. Jak jsem řekla, já na ty velké oslavy nejsem. Každopádně jsem chtěla nějak vypadat, když už jsme to slavili v rodinném kruhu. Pokud se i vám blíží například oslava narozenin nebo nějaká party, třeba vás bude můj článek inspirovat. Rozdělila jsem ho na několik menších podbodů.
Výběr vhodného outfitu
Je jasné, že na své narozeniny nebudete v teplácích a mikině - pokud se nejedná o takto domluvený dressocde. I přesto, že jsem je měla v rodinném kruhu, jsem vytáhla svůj oblíbený krajkovaný top s bílou pouzdrovou sukní a doplnila to mým oblíbeným masivním náhrdelníkem. K tomu jsem zvolila ještě bílé lodičky.
Make-up
Nemám ráda úplně výrazný look, ale k tomuto jsem zvolila jemnější rty s výraznýma očima. Ale ještě předtím, než jsem se začala líčit, jsem si pleť důkladně odlíčila micelární vodou. Řekla bych, že mít micelární vodu je základ. Nejenom, že velmi důkladně odlíčí nečistoty, ale také pleť zanechá svěží. Ta je pak připravena na použití make-upu a dalších líčidel. Já konkrétně zvolila micelárku od Nivea, kterou jsem si dost oblíbila a myslím, že není na škodu ji vyzkoušet. Pod make-up ještě používám hydratační krém s kyselinou hyaluronovou, která pleť příjemně zhydratuje. Vyzkoušela jsem také BB krém od Nivea a za mě taky super.

Účes
Ani na účesy si nijak nepotrpím. Nejraději mám vlasy rozpuštěné a natočené. Tentokrát jsem zvolila vyžehlení do rovna. Vlasy zas tak často nežehlím, spíše je nechávám volně. Než ale začnu vlasy žehlit, tak požiji produkt na ochranu vlasového vlákna před tepelnou úpravou. Vlákno je pak zacelené a je bráněno k jemu opětovanému vysušování. Na vyžehlené vlasy pak ještě aplikuji olejíček, a to konkrétně na konečky.
Do soutěže se můžeš připojit pomocí svého komentáře na tomto odkazu: http://theannettevogue.blogspot.cz/2017/01/desatero-pro-party-girl-soutez.html

OVERKNEE BOOTS

4. února 2017 v 9:21 | A. |  MY ARTICLES
PHOTO | Tereza Tikovská
coat | BERSHKA
overkneeboots | ZARA

Přírodní masky na vlasy

1. února 2017 v 8:52 | A. |  MY ARTICLES
Přírodní kosmetiku jsem v předchozích článcích už tak trochu nakousla. Psala jsem o zubní a vlasové kosmetice. V tomto posledním článku to nebude jinak. Tentokrát se zaměřím na přírodní masky na vlasy, které byste měli vyzkoušet.

Nejprodávanější a nejoblíbenější přírodní maskou na vlasy se stala výživná regenerační maska pro všechny typy vlasů Dermagen Group Brazil Keratin Aegan Oil. Tato maska je tvořena arganový olejem, marockým zlatem, vitaminem A, E, F, esenciálními mastnými kyselinami, nenasycenými mastnými kyselinami a keratinem. Výsledkem je hloubková regenerace vlasového vlákna, zajištění hydratace vlasů a vyživení suchého poškozeného vlasového vlákna. Cena masky (dvě stě šedesát mililitrů) je sto osmdesát devět korun českých.
Dermagen Group Brazil Keratin Argan Oil výživná regenerační maska pro všechny typy vlasů
Druhou nejprodávanější přírodní maskou na vlasy se stala krémová maska pro všechny typy vlasů Bione Cosmetics Keratin Grain. Maska je tvořena olejem z obilných klíčků. Ten zajišťuje a zlepšuje pružnost a pevnost vlasů včetně objemu a lesku. Dále je maska tvořena keratinovým hydrolyzátem z ovčí vlny, ten doplňuje vlasovou strukturu poškozeného vlasového vlákna. Výsledkem je výživa, hydratace, pevnost, pružnost, jemnost, vyhlazení vlasového vlákna, lesk, regenerace a ochrana před nepříznivými škodlivými faktory. Cena masky (dvě stě šedesát mililitrů) je šedesát devět korun českých.
Bione Cosmetics Keratin Grain krémová maska pro všechny typy vlasů
Poslední, velmi oblíbenou přírodní maskou na vlasy, je hloubkově regenerační maska Alterna Caviar Repair. Tato maska obsahuje tyto vzácné ingredience: Age-Control Complex, kaviárový extrakt, vitamin C, citokiny, Color Hold technologey, stavební proteiny a enzymetherapy. Výsledkem je dokonale vyživená struktura vlasového vlákna. Maska má také regenerační schopnosti, tudíž regenerace a ochrana vlasového vlákna je na místě. Cena masky (sto šedesát jedna gramů) je sedm set jedna korun českých.
Alterna Caviar Repair hloubkově regenerační maska na vlasy