Přírodní zubní kosmetika? První část.

17. ledna 2017 v 10:35 | A. |  MY ARTICLES
V dnešní době není asi nic zvláštního, že BIO kosmetiku máme opravdu na vše. Například existuje BIO kosmetika i pro vaše zvířecí miláčky, opravdu. No, ale tentokrát zvířecí přírodní kosmetiku odsuneme stranou, protože se chci zaměřit právě na tu zubní. A co všechno můžete pořídit?

Velice populárním a nejprodávanějším produktem se stala černá bělící pasta Ecodenta Extra. Že nevíte, oč se jedná? Opravdu se jedná o černou pastu, která v sobě obsahuje stopy bělících částic, které dokáží vybělit sklonovinu. Černá pasta se stala doslova hitem zahraničních blogerek a youtuberek. Pokud nechcete o docela zajímavý zážitek přijít, vyzkoušejte ji. Pořizovací cena - sto mililitrů - je sto dvacet pět korun českých.

Přírodní teď je asi opravdu všechno. I kartáček. Aneb - vyzkoušejte přírodní zubní kartáček Miswak Maximum Whitening pro ještě zářivější úsměv. Říkáte si, v čem může být přírodní? Tak například - kartáček v sobě obsahuje jemnou příchuť, která lehce připomíná wasabi. Je zde vápník, který posiluje zubní sklovinu. Dále jde zde křemík, sodík, fluorid a vitamin C. Je vyroben ze stoprocentního přírodního složení. A kůra a část pod kůrou obsahuje velké množství antibiotických látek. Nezní to zajímavě? Kartáček nevíc zpomaluje tovrbu zubního plaku, má antibakteriální a protiplísňové účinky, posiluje zubní kořeny a má bělící účinek. Cena přírodního kartáčku je sto osm korun českých.

Slyšeli jste již o zubní pastě s mořskou solí? Právě značka Weleda s takovou jednou na trh přišla. Je možné, že už jste o ní slyšeli, nejedná se přímo o novinku. Ale protože je tento článek zaměřený na přírodní zubní kosmetiku, je dobré ji zmínit. Pasta Dental Care opravdu obsahuje krystalky mořské soli, které zajišťují důkladné čistění zubů. Dále jsou zde i výtažky z kořene jihoamerické myrhy, které zpevňují tkáň dásně. Pasta má tyto účinky: působí preventivně proti zubímu kazu, zamezuje usazování zubního kamene, aktivuje samočištění zubní dutiny a neutralizuje kyselé pH dutiny ústní. Cena zubní pasty je sto třicet osm korun českých.
Weleda Dental Care zubní pasta s mořskou solí
 


Aktuální články

Reklama