Přírodní zubní kosmetika? II. část

22. ledna 2017 v 13:25 | A. |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám sdělila, že se opět vrátím k přírodní zubní kosmetice. Článek, který tu je posledně zveřejněný, byl zaměřen především na přírodní zubní pasty. Byla řeč o černé bělící pastě, která se stala doslova hitem všech zahraničních youtuberek a blogerek. Do České republiky se tento trend teprve chystá, ale už i vy můžete to kouzlo této černé bělící pasty vyzkoušet. Dále jsme vám něco málo řekli o přírodní zubní pastě s mořskou solí. A v poslední řadě jsem vám představila přírodní zubní kartáček. A co tentokrát vám představím? Čtěte dál.

Tentokrát tu nebude řeč o přírodních zubních pastách, ale o ústní vodě a spreji.

Ústní sprej. Ne akždý ho používá, spíše bych řekla, že přímo ústní spreje nejsou úplně v kurzu, přeci jenom vede více ústní voda, ale pokud je pro vás vhodnější sprej, jeden tu pro vás mám. Jedná se o sprej proti suchu v ústech a xerostomii s temrální vodou. Co je xerostemie? Je to v podstatě konstatní pocit "sucha" v ústech. Tento sprej umí zvhlčit dutinu ústní a tím zamezit tomuto pocitu. Sprej - dvě stě mililitrů - pořídíte za cenu sto šedesát korun českých.
Buccotherm Sensitive Gums sprej proti suchu v ústech a xerostomii s termální vodou
Ústní voda. Nezbytnou součástí stní hygieny je samozřejmě ústní voda. Tou nejprodávanější se stala ústní voda Bione Cosmetics Dentamint. V čem spočívá její kouzlo? Obsahuje především složení bylinných výtažků, které zpevňují a posílují dásně. Dále karnitin a koenzym Q10, ten zase optimalizuje buněčnou látkovou výměnu. Voda také nejenom zaručí pocit svěžesti a čistoty, ale také potlačí přítomnost mikroorganismů v ústech včetně neutralizace kyselé pH v ústech. K dostání je ve dvou příchutí - mentol a med. Cenově se pohybuje kolem sedmdesáti pěti korun českých.
Bione Cosmetics Dentamint ústní voda
Druhou nejprodávanější ústní vodou se stala voda značky Weleda, Dental Care. Tato voda obsahuje hned několik přírodních výtažků - je jím výtažek z kořene jihoamerické ratanhy, výtažek z jírovce maďalu a výtažek z myrhy. Spojení těchto výtažků vzniknou silné účinky, které například zpevňují tkáň dásní a zamezují opakovatelnému krvácení dásní. Celkově má toto spojení protizánětlivé účinky. Cena - padesát mililitrů - je dvě stě čtrnáct korun českých.
Weleda Dental Care ústní voda
 


Aktuální články

Reklama