Přírodní bezoplachová péče na vlasy

28. ledna 2017 v 18:24 | A. |  MY ARTICLES
V přírodní kosmetice jsem se rozhodla nadále pokračovat. Tentokrát se nebudu soustředit na "zubní" kosmetiku, ale na vlasovou. Protože i na tu můžete pořídit opravdu kvalitní přírodní bio kosmetické produkty, které stojí za vyzkoušení.

BEZOPLACHOVÁ PÉČE

Sháníte bezoplachovou péči ve spreji? Mám pro vás tip. Velmi oblíbeným se stal produkt Bione Cosmetics Keratin Grain. Jedná se o takovou péči, které zajišťuje regeneraci a hydrataci vlasů, vyhlazení vlasového vlákna včetně struktury, dodání pevnosti a v neposlední řadě zajišťuje snadné rozčesávání. Produkt je tvořen těmito složkami: olej z obilných klíčků, keratinovým hydrolyzátem z ovčí vlny, panthenolem, lecitinem a vitaminem B1, B2 a B6. Cena produktu - dvě stě šedesát mililitrů - je šedesát osm korun českých.
Bione Cosmetics Keratin Grain bezoplachová vlasová péče ve spreji
Kaviár na vlasy? Proč ne! S produktem Alterna Caviar Style to nebude žádný problém. Tento "CC" krém splní všechny tyto účinky: ochrana před UVA a UVB paprsky, poskytnutí zářivého lesku, podpora odolnosti proti vlhkosti, lehká fixace a odolnost proti vysokým teplotám. Krém je tvořen hned několika nejrůznějšími složkami: Age-Control Complex, kaviárový extrakt, vitamin C, cytokiny, Color Hold Technology, Seasilk a enzymetherapy. Jak krém na vlasy aplikovat? Jednoduše! Stačí nanést menší množství na vysušné umyté vlasy. Následně rozetřete a hotovo.
Alterna Caviar Style CC krém na vlasy
Maximální obnova poškozených vlasů? Vyzkoušejte obnovující krém pro extrémně poškozené vlasy - Alterna Caviar Repair. Tento krém obsahuje podobné složky včetně účinků, jako kaviárový CC kém. Tento krém poskytuje navíc výživu, hydrataci, regeneraci, podporu sytosti barvy vlasů a poskytuje hedvábnou jemnost a lesk. Krém je navíc obohacen o vitamin C, který působí jako antioxidant. Ten brání volným radikálům, které narušují vlasové vlákno. Cena - sto padesát mililitrů - je šest set devět korun českých.
Alterna Caviar Repair obnovující krém pro extrémně poškozené vlasy

 


Aktuální články

Reklama