Leden 2017

Přírodní bezoplachová péče na vlasy

28. ledna 2017 v 18:24 | A. |  MY ARTICLES
V přírodní kosmetice jsem se rozhodla nadále pokračovat. Tentokrát se nebudu soustředit na "zubní" kosmetiku, ale na vlasovou. Protože i na tu můžete pořídit opravdu kvalitní přírodní bio kosmetické produkty, které stojí za vyzkoušení.

BEZOPLACHOVÁ PÉČE

Sháníte bezoplachovou péči ve spreji? Mám pro vás tip. Velmi oblíbeným se stal produkt Bione Cosmetics Keratin Grain. Jedná se o takovou péči, které zajišťuje regeneraci a hydrataci vlasů, vyhlazení vlasového vlákna včetně struktury, dodání pevnosti a v neposlední řadě zajišťuje snadné rozčesávání. Produkt je tvořen těmito složkami: olej z obilných klíčků, keratinovým hydrolyzátem z ovčí vlny, panthenolem, lecitinem a vitaminem B1, B2 a B6. Cena produktu - dvě stě šedesát mililitrů - je šedesát osm korun českých.
Bione Cosmetics Keratin Grain bezoplachová vlasová péče ve spreji
Kaviár na vlasy? Proč ne! S produktem Alterna Caviar Style to nebude žádný problém. Tento "CC" krém splní všechny tyto účinky: ochrana před UVA a UVB paprsky, poskytnutí zářivého lesku, podpora odolnosti proti vlhkosti, lehká fixace a odolnost proti vysokým teplotám. Krém je tvořen hned několika nejrůznějšími složkami: Age-Control Complex, kaviárový extrakt, vitamin C, cytokiny, Color Hold Technology, Seasilk a enzymetherapy. Jak krém na vlasy aplikovat? Jednoduše! Stačí nanést menší množství na vysušné umyté vlasy. Následně rozetřete a hotovo.
Alterna Caviar Style CC krém na vlasy
Maximální obnova poškozených vlasů? Vyzkoušejte obnovující krém pro extrémně poškozené vlasy - Alterna Caviar Repair. Tento krém obsahuje podobné složky včetně účinků, jako kaviárový CC kém. Tento krém poskytuje navíc výživu, hydrataci, regeneraci, podporu sytosti barvy vlasů a poskytuje hedvábnou jemnost a lesk. Krém je navíc obohacen o vitamin C, který působí jako antioxidant. Ten brání volným radikálům, které narušují vlasové vlákno. Cena - sto padesát mililitrů - je šest set devět korun českých.
Alterna Caviar Repair obnovující krém pro extrémně poškozené vlasy


Přírodní zubní kosmetika? II. část

22. ledna 2017 v 13:25 | A. |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám sdělila, že se opět vrátím k přírodní zubní kosmetice. Článek, který tu je posledně zveřejněný, byl zaměřen především na přírodní zubní pasty. Byla řeč o černé bělící pastě, která se stala doslova hitem všech zahraničních youtuberek a blogerek. Do České republiky se tento trend teprve chystá, ale už i vy můžete to kouzlo této černé bělící pasty vyzkoušet. Dále jsme vám něco málo řekli o přírodní zubní pastě s mořskou solí. A v poslední řadě jsem vám představila přírodní zubní kartáček. A co tentokrát vám představím? Čtěte dál.

Tentokrát tu nebude řeč o přírodních zubních pastách, ale o ústní vodě a spreji.

Ústní sprej. Ne akždý ho používá, spíše bych řekla, že přímo ústní spreje nejsou úplně v kurzu, přeci jenom vede více ústní voda, ale pokud je pro vás vhodnější sprej, jeden tu pro vás mám. Jedná se o sprej proti suchu v ústech a xerostomii s temrální vodou. Co je xerostemie? Je to v podstatě konstatní pocit "sucha" v ústech. Tento sprej umí zvhlčit dutinu ústní a tím zamezit tomuto pocitu. Sprej - dvě stě mililitrů - pořídíte za cenu sto šedesát korun českých.
Buccotherm Sensitive Gums sprej proti suchu v ústech a xerostomii s termální vodou
Ústní voda. Nezbytnou součástí stní hygieny je samozřejmě ústní voda. Tou nejprodávanější se stala ústní voda Bione Cosmetics Dentamint. V čem spočívá její kouzlo? Obsahuje především složení bylinných výtažků, které zpevňují a posílují dásně. Dále karnitin a koenzym Q10, ten zase optimalizuje buněčnou látkovou výměnu. Voda také nejenom zaručí pocit svěžesti a čistoty, ale také potlačí přítomnost mikroorganismů v ústech včetně neutralizace kyselé pH v ústech. K dostání je ve dvou příchutí - mentol a med. Cenově se pohybuje kolem sedmdesáti pěti korun českých.
Bione Cosmetics Dentamint ústní voda
Druhou nejprodávanější ústní vodou se stala voda značky Weleda, Dental Care. Tato voda obsahuje hned několik přírodních výtažků - je jím výtažek z kořene jihoamerické ratanhy, výtažek z jírovce maďalu a výtažek z myrhy. Spojení těchto výtažků vzniknou silné účinky, které například zpevňují tkáň dásní a zamezují opakovatelnému krvácení dásní. Celkově má toto spojení protizánětlivé účinky. Cena - padesát mililitrů - je dvě stě čtrnáct korun českých.
Weleda Dental Care ústní voda

Přírodní zubní kosmetika? První část.

17. ledna 2017 v 10:35 | A. |  MY ARTICLES
V dnešní době není asi nic zvláštního, že BIO kosmetiku máme opravdu na vše. Například existuje BIO kosmetika i pro vaše zvířecí miláčky, opravdu. No, ale tentokrát zvířecí přírodní kosmetiku odsuneme stranou, protože se chci zaměřit právě na tu zubní. A co všechno můžete pořídit?

Velice populárním a nejprodávanějším produktem se stala černá bělící pasta Ecodenta Extra. Že nevíte, oč se jedná? Opravdu se jedná o černou pastu, která v sobě obsahuje stopy bělících částic, které dokáží vybělit sklonovinu. Černá pasta se stala doslova hitem zahraničních blogerek a youtuberek. Pokud nechcete o docela zajímavý zážitek přijít, vyzkoušejte ji. Pořizovací cena - sto mililitrů - je sto dvacet pět korun českých.

Přírodní teď je asi opravdu všechno. I kartáček. Aneb - vyzkoušejte přírodní zubní kartáček Miswak Maximum Whitening pro ještě zářivější úsměv. Říkáte si, v čem může být přírodní? Tak například - kartáček v sobě obsahuje jemnou příchuť, která lehce připomíná wasabi. Je zde vápník, který posiluje zubní sklovinu. Dále jde zde křemík, sodík, fluorid a vitamin C. Je vyroben ze stoprocentního přírodního složení. A kůra a část pod kůrou obsahuje velké množství antibiotických látek. Nezní to zajímavě? Kartáček nevíc zpomaluje tovrbu zubního plaku, má antibakteriální a protiplísňové účinky, posiluje zubní kořeny a má bělící účinek. Cena přírodního kartáčku je sto osm korun českých.

Slyšeli jste již o zubní pastě s mořskou solí? Právě značka Weleda s takovou jednou na trh přišla. Je možné, že už jste o ní slyšeli, nejedná se přímo o novinku. Ale protože je tento článek zaměřený na přírodní zubní kosmetiku, je dobré ji zmínit. Pasta Dental Care opravdu obsahuje krystalky mořské soli, které zajišťují důkladné čistění zubů. Dále jsou zde i výtažky z kořene jihoamerické myrhy, které zpevňují tkáň dásně. Pasta má tyto účinky: působí preventivně proti zubímu kazu, zamezuje usazování zubního kamene, aktivuje samočištění zubní dutiny a neutralizuje kyselé pH dutiny ústní. Cena zubní pasty je sto třicet osm korun českých.
Weleda Dental Care zubní pasta s mořskou solí

Christmas 2016

1. ledna 2017 v 13:35 | A.