Proč nakupovat na internetové parfumerii?

18. prosince 2016 v 11:11 | A. |  MY ARTICLES
Proč je v dnešní době tak akutální nakupování na internetových parfumeriích? Je to jasé, žádný stres. Sama na internetové parfumerii nakupuji, proto jsem se rozhodla sepsat pár bodů, které by vás měly přesvědčit, že nákupy online - a ještě navíc před Vánocemi - je vlastně super :)

1. Dárek vám bude vyměněn i po Vánocích
Stalo se vám, že jste koupili své drahé polovičce či kamarádovi dárek, který nebyl dle jeho očekávání? Nevadí! Stále tu je mžonost vrácení dárku. Stačí, abyste dárek přinesli do prodejny nebo zaslalali zpět na adresu.

2. Zadarmo parfém? Proč ne!
Chcete získat zadarmo parfémči vůni? Není problém! Stále se rozdávájí parfémy i vůně pod stromeček. Stačí jen, abyste nakoupili na internetové parfumerii.

3. Garance doručení do Vánoc!
Ano, velmi důležitý bod, který by měl být před Vánocemi splněn. Ale pozor - platí to jenom pro objendávky provedené do dvacátého prosince!

4. Výběr s dárkem na míru
Pokud si nadále nevíte rady s výběrem toho správného daru, mám pro vás tip - stačí se telefonicky spojit, a nebo napsat e-mail.

5. Osobní odběr zdarma!

Vše podrobněji rozepsané najdete na této stránce internetové parfumerii.

Náš tip: Dárková sada Gucci Bamboo. V sadě objevíte toaletní vůni (padesát mililitrů) a tělové mléko (sto mililitrů). Cena sady je jeden tisíc sto padesát korun českých.
Gucci Bamboo dárkové sady
 


Aktuální články

Reklama