5 kosmetických vychytávek

29. prosince 2016 v 18:34 | A. |  MY ARTICLES
Tentokrát jsem si pro vás připravila seznam kosmetických vychytávek, které aktuálně pořídíte v povánočním výprodeji.

1. Lak na vlasy Tigi Bed Head Styling
Tento lak na vlasy je ideální pro všechny typy vlasů. Mezi jeho silné účinky patří dlouhotrvající zpevěnění účesu, oslnivý lesk, ochrana před vlhkostí a zamezení vysušování vlasů. Tři sta čtyřicet mililitrů pořídíte za cenu sto devadesát pět korun českých.

2. Řasenka pro objem Clinique High Impact
Pokud toužíte opravdu po velkém objemu řas, doporučuji řasenku Clinique High Impact. Nejenom, že zvětšuje objem, ale také odděluje každou řasu zvlášť. Aplikace je velmi snadná - stačí ji nanést tahem od kořínků ke konečkům řas. Pokud chcete řasy zváraznit, doporučuji aplikaci opakovat. Cena řasenky je čtyři sta třicet devět korun českých.

3. Zkrášlující hydratační fluid pro dospělé se sklonem k nedokonalostem pleti Vichy Normaderm
Trápí vás nedokonalá pleť? Mám pro vás tip. Osobně jsem ho sice nezkoušela, ale dle hodnocení si dovolím říct, že na tu zkoušku opravdu stojí. Tento fluid je ideální pro pleť, která trpí například akné či je citlivá až alergická. Věkově ji mohou používat všechny věkové skupiny. Fluid je také tvořen kyslinou salicylovou, PHE - Resorcinolem, Airliciumem a LHA. Cena za padesát mililitrů je tři sta šedesát pět korun českých.

4. Svěží matující krém pro mastnou problematickou pleť La Roche-Posay Effaclar
Tentokrát tu mám produkt pro problém týkající se mastnoty pleti a smíšenosti. Krém obsahuje LHA s retiny - jemně odstraňuje nedokonalosti pleti. Dále termální vodu La Roche - Posay, která odbourává toxiny a tonizuje. Krém navíc působí antioxidačně, hydratuje a regeneruje. Cena za balení třicet mililitrů je tři sta třicet pět korun českých.

5. Hydratační emulze pro suchou až velmi suchou pleť Clinique 3 Steps
Tato hydratační emulze je velmi oblíbeným produktem v balení 3 Steps. Oč se vlastně jedná? Jedná se o účinný produkt, který zklidňuje, hydratuje a zvláčňuje. Navíc ještě dotváří ochrannou bariéru. Emulze je vhodná pro suchou až velmi suchou pleť. Cena balení - sto dvacet pět mililitrů - je sedm set devět korun českých.

Doufám, že jsem vám podala alespoň stručný přehled pár vybraných produktů, které se aktuálně nacházejí v povánočním výprodeji.
beautiful, fun, and beauty image
 


Aktuální články

Reklama