Voňavé novinky roku 2016

5. listopadu 2016 v 14:07 | A. |  MY ARTICLES
Vánoce tu máme za měsíc a něco. Ano. Uteklo to jako voda. Ani mě samotné se to nechce věřit, vždyť Štědrý den tu byl před chvílí! Ale bohužel. Pravda je jiná. Rok 2016 se s námi pomalu, ale jistě loučí. Ale během roku byly představeny i různé parfémy a vůně. A které to jsou?
Tímto článkem bych také chtěla podotknout na vánoční tipy, které vaši drazí pod stromečkem ještě nedostali. Teda. Parfémy se k Vánocům dávají několik desítek let, ale já tady mluvím o parfémových novinkách, které spatřily světlo světa právě v roce 2016.
Vůně pro ženu, tak chlapa. Unisexové vůně jsou v dnešní době velmi oblíbené. Lídrem je bezpochyby značka Calvin Klein, který každoročně představuje tyto unisexové vůně. Novinkou se stala toaletní vůně CK2. V této vůni dominují prvky lístků fialky, mandarinky, wasabi, zeleného koření, orrisu, růže, oblázku, kadidla, santalového dřeva a vetiveru. Vůně také byla nejočekávanějším produktem značky Calvin Klein. Nejprve byla na trh uvedena v roce devatenáct set devadesát čtyři, o dvacet dva let později vyšla její recover verze.
Akce: Toaletní vodu - sto mililitrů - pořídíte za cenu osm set devadesát pět korun českých.
Druhou novinkou je parfémovaná voda Deep Euphoria opět značky Calvin Klein. Tento parfém je na rozdíl od toaletní vůně obohacen o mnoho květinových tónů - bílý pepř, list mandarinkovníku, pelargonie, jasmínu, růže, pivoňky, pižma, pačuli a dřevitých tónů. Ideální pro ženy, které jsou smyslné a umí si užívat každou volnou chvíli svého života.
Akce: Parfémovaná voda - sto mililitrů - pořídíte za cenu jeden tisíc tři sta dvacet pět korun českých.
Třetí novinkou tohoto roku se stal parfém Code Profumo od italské značky Armani. Kardamom, zelené jablko, mandarinka, pomerančový květ, muškátový oříšek, levandule, kůže, ambra a tonka fazole. Code je ideální i pro sváteční chvíle, které chcete strávit se svými nejbližšími. Zkrátka - umí naladit opravdu jedinečnou atmosféru.
Akce: Parfémovaná voda - sto mililitrů - pořídíte za cenu jeden tisíc osm set devadesát pět korun českých.
blonde, perfume, and margot robbie image
 


Aktuální články

Reklama