Co pod stromeček? Dárkové balíčky!

29. listopadu 2016 v 16:30 | A. |  MY ARTICLES
Nechci stále dokola opakovat to, že se nám Štědrý den blíží. Ale ona to pravda zkrátka je. Opět jsem si pro vás připravila menší článek, který bude nadále zaměřený na výběr toho nejlepší pod stromeček. Tentokrát bych svůj záměr soustředila na dárkové balíčky pro děti. Proč pro děti? Protože i ony se těší na pestrého Ježíška. A není nic milejšího, než, když je dítě pod stromečkem šťastné a překvapené.

Pro malé parádnice: Dárkové balíčky s "parfémy a kosmetikou" ocení především malé slečny, které od svých maminek okoukávají líčení a používání parfémů. Pokud máte mladší sestru či dceru, určitě na takový balíček nezapomeňte. Ideální variantou je kosmetická sada IV. Lip Smacker Disney. Tato sada obsahuje tři roztomilé balzámy na rty: Minnie Cupcake, Daisy & Minnie Berry a Dais Cuite Pie. Sice mi bude dvacet jedna let, ale z vlastní zkušenosti mohu říct, že balzámy na rty značky Lip Smacker jsou super. Doporučuji.
Lip Smacker Disney Minnie kosmetická sada IV.
A pokud vaše sestra či dcera je milovnicí pohádky Ledové království, tak i to si pro vás připravilo sadu nejrůznějších balzámků na rty. V kosmetické sadě I. Lip Smacker Disney Ledové Království objevíte hned šest balzámků. Nejenom samotný design je velkým "chytačem" pro mladé slečny. Cena sady je čtyči sta tři korun českých.
Lip Smacker Disney Ledové Království kosmetická sada I.
Pro malého raubíře: Kosmetické dárkové sady nejsou jenom pro slečny, nýbrž pro kluky! Ano, i oni se chtějí líbit. Proto doporučujeme například dárkovou sadu Disney Cars, ve které objevíte toaletní vodu - sto mililitrů - a box na školní svačinu. Cena sady je čtyři sta čtrnáct korun českých.

Není kluk, co by nesledoval Star Wars ( teda aspoň já si to myslím :D ) Tato sada je spíše pro malé chlapce, ale je dost možné, že zaujme i nějakého staršího obdivovatele. Tato dárková sada obsahuje toaletní vodu - padesát mililitrů - a sprchový gel - sto padesát mililitrů. Cena sady je čtyři sta osmdesát čtyři korun českých.
EP Line Star Wars dárkové sady
 


Komentáře

1 Jitka | Web | 30. listopadu 2016 v 13:15 | Reagovat

Náš mladej si balíček Star Wars přeje, tak se Ježíšek musí po něčem podívat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama