Black Friday! Sleva až 70 %

25. listopadu 2016 v 13:35 | A. |  MY ARTICLES
Ano. Dnes je ten slavný Black Friday (Černý pátek), kdy všechny online shopy nabízí jedinečný propad cen. To znamená, že všechno možné můžete pořídit hned o několik procent levněji. To se například vztahuje na parfémy, kosmetiku, spodní prádlo či elektroniku. Ale protože jste zvyklí především na články zaměřené na kosmetiku a parfémy, tak ani jinak nebude tento článek zaměřen.

Na největší internetové prodejně kosmetiky a parfémů pořídíte super produkty hned o sedmdesát procent levněji. A pozor, nabídka platí jenom do 28.listopadu, což spadá na pondělí.

Co si pořídit?

Je mi jasné, že vás mé tipy musí poněkud nudit s tím, že v podstatě nepřináším nic nového. Opět se budu opakovat. Doporučujeme se mrknout na tyto parfémy, které jsou aktuálně výhodné v období Black Friday: Calvin Klein Euphoria, Lanvin D´Arpage a Versace Bright Crystal. Black Friday se netýká pouze žen, ale samozřejmě i mužů. I pro ty jsou připraveny parfémy a toaletní vůně, které stojí za koupi. Mezi ně patří Hugo Boss Boss No.6 Bottled, Calvin Klein CK One či nemsrtelný Dior Fahrenheit.

A co vy? Které vůně a parfémy patří mezi vaše top? Nezapomeňte, že sváteční čas se blíží.
beautiful, love, and brand image
 


Aktuální články

Reklama