Tyto akce nezmeškejte!

15. října 2016 v 22:33 | A. |  MY ARTICLES
Toužíte si udělat radost sobě nebo svým blízkým a nevíte, kterým dárkem to spravíte? Mám pro vás pár tipů na zajímavé akce, které by vás mohly třeba zaujmout.

První akce: Čistící pleťový a tělovým krém Sesderma 300 mililitrů -
Značka Sesderma patří k velmi kvalitním značkám zaměřující se na dermatologii. Objevíte v ní produkty pro všechny typy pleti, i pro tu nejcitlivější. A jak získtat zmíněný produkt? Je to velmi jednoduché. Stačí, abyste nakoupila nad tisíc tři sta devadesát devět korun českých od této značky a automaticky k nákupu dostanete tento pleťový a tělový krém jako dárek.

Druhá akce: Sprchový olej Lipar od La - Roche Posay
Určitě se shodneme na tom, že chladné podzimní i zimní dny velice nepříznivě vysušují pokožku. Ta může být až podrážděná. Proto je ideální u sebe nosit i tělový olejt, který pokožku velmi příjemně vyživí a dodá ji lesk a hydrataci. A právě tato akce probíhá se značkou La - Roche Posay. Stačí, abyste nakoupili nad čtyři sta devadesát devět korun českých z této značky a jako dárek získáte právě tento záchranný olej, který je ideální pro celou vaší rodinu. :)

Třetí akce: Sprchový gel Katy Perry
Řadí se vaše kamarádka či sestra k příznivkyním zpěvačky Katy Perry? Pokud ano, tak vás tato akce určitě velmi mile překvapí. Stačí, abyste koupili jakoukoliv vůni právě Katy Perry a jako dárek získáte sprchový gel vonné edice Mad Love - sedmdesát pět mililitrů.

Čtvrtá akce: Podkladová báze pod make-up
Aby tento článek byl rozmanitý a nebyl zaměřený jenom na parfémy či tělovou kosmetiku, mám pro vás i jednu kosmetickou akci. Jak získat podkladovou bázi pod make-up od značky Catrice? Jednoduše. Ještě, než prozradím, jak se k bázi "dostat", vám bázi lehce popíšu - maskuje jemné vrásky včetně pórů, zamezuje zarudnutí pleti a také bojuje proti nedokonalostem. A jak ji získat? Stačí, abyste nakoupili cokoliv od značky Catrice nad dvě stě padesát devět korun českých a podkladová báze je vaše.
 


Aktuální články

Reklama