Síla přírodních parfémů

22. října 2016 v 14:13 | A. |  MY ARTICLES
Přemýšleli jste někdy nad kouzlem přírodních parfémů? Pokud ne, tak právě tento článek je pro vás jako stvořený. I když sama nevím, zda se v něm dočtete nějaké navíc zajímavé informace, ale určitě bych vám ráda představila pár přírodních parfémů, které stojí za vyzkoušení.

Tou nejoblíbenější se stala toaletní vůně Roger & Gallet Bois d´Orange od značky Roger & Gallet. Paradoxem je, že jsem o této značce moc nevěděla. Vůně v sobě obsahuje stopy po verbeně, bazalce, mandarince, neroli, květu pomerančovníku, jantaru, cedru a dřevu. Zkrátka taková příjemná nenásilná vůně, které je ideální pro ženy se sportovním energickým duchem. Cena toaletní vody - sto mililitrů - je sedm set dvacet devět korun českých.
Roger & Gallet Bois d´ Orange toaletní voda unisex
Další oblíbenou toaletní a přírodní vůní je vůně Eau de L´Occitane od velmi oblíbené francouzské kosmetické značky L´Occitane. Tu si myslím určitě dobře znáte a nemusím ji znovu představovat. Jedná se ale o toaletní vodu tentokrát určenou pro muže. Směs levandule, pepře, muškátového oříšku, skořice, pižma, dřeva a fazole Tonky, je ideální kombinací pro stvoření vůně pro muže. Cena - sto mililitrů - je devět set sedmdesát devět korun českých.
L'Occitane Eau de L´Occitan Pour Homme toaletní voda pro muže
A do třetice představím parfémovanou vodu Jardin de Vie Rose také od velmi známé značky Weleda. Tato, na rozdíl od předchozích představených vůní, v sobě obsahuje poněkud jednodušší složení - bergamot, pelargonie, ylang-ylang, růže a cedr. Toť vše. Cenově ji pořídíte za pět set čtyři korun českých.
Weleda Jardin de Vie Rose parfémovaná voda pro ženy
 


Aktuální články

Reklama