Které parfémy jsou nejprodávanější?

18. října 2016 v 16:57 | A. |  MY ARTICLES
Na svém dalším webu - www.annettemagazine.wordpress.com - jsem včera představila první pětici nejprodávanějších parfémů a vůní vůbec. Pokud nevíte, které to jsou, tak se doporučuji na odkaz podívat. Protože jsem v tomto článku psala o první pětici, tentokrát budu psát o té druhé. Které parfémy a vůně to budou se dozvíte následovně.

Citron, šeřík, pivoňa, vistárie, osmanthus, broskev, čaj, cedr, ambra a pižmo. Mám na mysli parfémovanou vodu Eclat D´Arpege od francouzské značky Lanvin. Proč si tento parfém mnoho slečen a žen oblíbilo? Dle slov jedné slečny zní slova takto: Jedná se o velmi výjimečnou vůni, která připomíná přívětivé hřejivé a laskavé obejmutí od maminky. Do této náruče se vrací každý rád.
Aktuálně na parfém probíhá akce - sto mililitrů parfémované vody získáte za cenu šest set padesát pět korun českých.
Lanvin Eclat D'Arpege parfémovaná voda pro ženy
Magnóliová Be Delicious
Že nevíte, o kterém parfému je řeč? Slyšeli jste někdy o značce DKNY? Právě ta přišla v roce dva tisíce čtyři na trh s parfémem Be Delicious, která se stala symbolikou rušného velkoměsta New York. Co v parfému objevíte? Zejména stopy po okurce, grapefruitu, magnólii, fialky, konvalinky, zelených tónech, tuberózy, růži, dřevitých tónech, santalovém dřevu a jantaru.
Aktuálně na parfém probíhá akce - sto mililitrů parfémované vody získáte za cenu osm set čtyřicet pět korun českých.
DKNY Be Delicious parfémovaná voda pro ženy
Sicilská vůně IN2U
Sice byla na trh uvedena před devíti lety, ale i po tolika letech si drží přední příčku nejprodávanějších parfémů vůbec. Ve vůni se nachází stopy po sicilským bergamotu, růžovém grapefruitu, listu červeného rybízu, kaktusu, orchideji, cedru, vanilce a jantaru.
Aktuálně na parfém probíhá akce - sto mililitrů toaletní vody získáte za cenu pět set třicet pět korun českých.
Calvin Klein IN2U toaletní voda pro ženy
Rybízová Seductive
Předposlední nejprodávanější vůní je tato hřejivá rybízová bomba značky Guess. Kromě černého rybízu, který zde hraje vůdcovskou roli, je ve vůni obsažena i hruška, bergamot, jasmín, orris, květ pomerančovníku, vanilka či kadidlo. Proč je tak oblíbená? Možná i proto, že její výdrž je dlouhodobá a intenzita ideální.
Aktuálně na vůni probíhá akce - sedmdesát pět mililitrů toaletní vody získáte za cenu tři sta sedmdesát korun českých.
Guess Seductive toaletní voda pro ženy

 


Aktuální články

Reklama