Šťavnaté rty díky ovocnému shakeru?

30. září 2016 v 18:51 | A. |  MY ARTICLES
Stále přemýšlíte, díky čemu můžete dosáhnout efektu plných rtů? Mám pro vás jeden menší tip :)

Slyšeli jste o lesku na rty Juicy Shaker od francouzské značky Lancome? Ano, možná si myslíte, že se jedná o zcela obyčejný lesk na rty, který je akorát tak předražený a neumí žádný "zvětšovačí" efekt, ale na druhou stranu jste tak trochu na omylu.

Lesk Juicy Shaker má velmi příjemnou konzistenci, která se na rty velmi jednoduše nanáší. Textura je krémová a intenzita barvy je vysoká, ale ve výsledku bude působit velmi jemně.

Proč si ho slečny, které ho používají, tak oblíbily? První slečna si pochvaluje především krásně jemnou barvu, příjemnou vůni a lehkou aplikaci. V závěru stačí říct, zkrátka, prostě skvělý lesk na rty. Druhá slečna si je rovnou vědoma toho, že se jedná o nejlepší lesk, co kdy měla. Proč? Jednoduchá aplikace, příjemně jemný výsledek a skvělý pocit. Dokonce si ho natolik oblíbila, že se na něm stala skoro závislá a určitě brzo pořídí další.

Na výběr máte hned z několik skvělých odstínů. Pokud jste na ty jemnější barvičky, určitě oceníte odstín jako Lemon Explosion či Meli Melon. Pokud jste na ty výrazné, doporučujeme například Walk The Lime, Vanilla Pop či Berry In Love.

Cena tohoto lesku na rty je něco kolem čtyř seti osmdesáti korun českých.
beauty, struggle, and boys image
 


Aktuální články

Reklama