Starejte se o své kočičí miláčky!

11. září 2016 v 10:46 | A. |  MY ARTICLES
Pokud si myslíte, že kosmetika a parfémy jsou jenom pro ženy a muže, není tomu úplně tak. Akutálně můžete pořídit speciální kosmetiku a parfémy i pro své drahé miláčky, tentokrát se zaměříme na kočky.

Pro kočky můžete pořídit hned několik typů produktů - antiparazitika, kondicionéry, parfémy, speciální péče, suché šampony a šampony. V tomto článku se zaměříme na antiparazitika.

Konrétně představíme značku Menforsan, která je původem ze Španělska. V nabídce objevíte jak přírodní kosmetické, tak i hygienické produkty, které vám opravdu usnadní péči o vaše milované mazlíčky. Hygiena je pro mazlíčky velmi důležitá, je to zkrátka základem pro jejich kvalitní život.

Antiparazitika jsou pro kočky velmi důležité. Doporučujeme zakoupit například antiparazitní šampon proti blechám a klíšťatům Menforsan Premium & Natural. Tento šampon účinně zlikviduje všechny blechy včetně klíšťat. Je navíc cenově dostupný - pořídíte ho za cenu sto čtyřicet osm korun českých. Mezi další účinný produkt řadíme práškový šampon s repelentem Menforsan Original & Natural.

Menforsan Premium & Natural antiparazitní šampon proti blechám a klíšťatům
 


Aktuální články

Reklama