Jde o vaši pleť!

26. září 2016 v 19:14 | A. |  MY ARTICLES
Přemýšlela jsem, o čem napsat tentokrát. Protože sama vím, že péče o pleť je velmi důležitá, rozhodla jsem se zaměřit na francouzskou značku Lancome, která se svou řadou Lancome Genifique přináší velice zajímavé produkty pro hydrataci a omlazení pleti.

Prvním, velice oblíbeným produktem, je denní omlazující krém pro všechny typy pleti - Lancome Genifique. Tento krém obsahuje aktivní látku stimulující produkci proteinů a mnoho vitamínů. Není divu, že účinně vyhlazuje vrásky, pleť zanechává samotově hebkou, sjednocuje barevný tón, hydratuje a také především oživuje geny. Je vhodný pro všechny typy pleti, avšak byste měla tento krém volit jenom tehdy, pokud vaše pleť má problémy s pigmentovými skvrny a s vráskami. Krém aktuálně pořídíte za akční cenu - balení ( padesát mililitrů ) je k dostání za jeden tisíc šest set devatenáct korun českých.
Lancome Genifique denní omlazující krém pro všechny typy pleti
Samozřejmě existuje k denní verzi i noční krém, která má podobné účinky, avšak oproti dennímu krému obsahuje navíc i "aktivátor mládí" - Génifique - který podporuje produkci proteinů a napomáhá k aktivaci genů.
Lancome Genifique noční omlazující krém pro všechny typy pleti
Ke správnému krému by mělo být i správné sérum. Proč je dobré používat séra? Obecně jsou v nich obsaženy další aktivní látky, které napomáhají k redukci vrásek a dalších nedokonalostí. Například toto sérum obsahuje navíc aktivní látky jako Pro-xylane, Bio-network TM či vigna - ve výsledku se jedná o omlazení pleti a zpomalení procesu stárnutí. Navíc je pleti navrácena elastičnosti, je sametově hebká, jsou zde redukovány známky stárnutí a také napravené poškozené buňky. Na sérum také momentálně probíhá akce a balení ( třicet mililitrů ) pořídíte za cenu jeden tisíc pět set devadesát devět korun českých.
Lancome Genifique sérum pro všechny typy pleti
 


Aktuální články

Reklama