Roztomilé parfémy do malé kabelky

27. srpna 2016 v 10:15 | A. |  MY ARTICLES
Ideální velikost do malé kabelky, co se týče parfému, je kolem třiceti mililitrů. A které parfémy se vyplatí v malém balení?

Jedná se o parfémovanou vodu o základu cedru, ambry a pižma. Dále jsou v ní ukryty stopy po pivoňce, vistárii, osmanthusu, broskvi, čaji, citronu a šeříku. Značka Lanvin je na trhu od roku devatenáct set dvacet čtyři. A právě tato vůně se stala tou nejvíce oblíbenou po celém světě. Cena o objemu třiceti mililitrů je čtyři sta devadesát korun českých.
Lanvin Eclat D'Arpege parfemovaná voda pro ženy
Vyzkoušejte jednu z nezaměnitelných dámských parfémovaných vůní značky John Galliano, Parlez - Moi d´Amour. Tento parfém v sobě ukrývá nezaměnitelnou kombinaci ovocných sladkých a svěžích květinových tónů. Mezi ty ovocné tóny řadíme malinu, borůvku a mandarinku. Mezi svěží a květinové pak jasmín, levanduli, růži, pačuli, vetiver a vanilku. Třicet mililitrů pořídíte za cenu dvě stě osmdesát sedm korun českých.
John Galliano Parlez-Moi d'Amour parfemovaná voda pro ženy
Mezi další favority můžeme zmínit parfémovanou vodu The One od proslulého italského dua Dolce&Gabbana. Pižmo, vanilka, jantar, vetiver, lilie, švestka, konvalinka, jasmín, broskev, liči, bergamot a mandarinka. Na trh byla uvedena přesně před deseti lety. Od té doby se nadále drží na předních příčkách prodeje. Nechte se zkrátka unést unikátní kombinací ovocnými esencemi z celého světa. Cena o objemu třiceti mililitrů je devět set čtyřicet jedna korun českých.
Dolce & Gabbana The One parfemovaná voda pro ženy

 


Aktuální články

Reklama