Velká balení, malé ceny

19. července 2016 v 20:02 | A. |  MY ARTICLES
Po článku, který byl zaměřený na osvěžující vůně toho léta, jsem si připravila článek o parfémech, které jsou k prodeji ve velkém balení za velmi malé ceny Aspoň uvidíte, že pořídit si vůni či parfém nad sto mililitrů má své výhody a kouzlo.

Které parfémy a vůně jsou ve velkém balení za malé ceny k mání?

Lanvin Eclat D´Arpege. Parfémovaná voda, kterou si zamilujete. Nechte se zlákat osvěžujícími tóny citronu, vonného šeříku, pivoňky, vistárii, osmanthuse, broskve, čaje, cedru, ambra a pižma. Po prvním přičichnutí ucítíte volání do zahrady opojných vůní. Parfémy Lanvin jsou známé po celém světě, není divu, že právě Eclat D´Arpege se drží na předních příčkách prodeje. Cena parfémované vody o objemu sto mililitrů je sedm set osmnáct korun českých.
Lanvin Eclat D'Arpege parfemovaná voda pro ženy
Další, velice prodávanou a oblíbenou vůní je toaletní voda Joop! Jump. Ale pozor, sice jste zvyklí, že zde píši především o dámských parfémech a vůních, ale právě Joop! je výbornou vůní pro muže. Směs kmínu, grapefruitu, rozmarýnu, koriandru, heliotropu, pižma, vetiveru a tonky fazole, v něm probudí sportovnío ducha. Vůně byla na trh uvedena v roce dva tisíce pět. Od té doby se také drží na předních příčkách prodeje. Cena balení - sto mililitrů - je pět set devatenáct korun českých.
Joop! Jump toaletní voda pro muže
Já osobně mnou vřele doporučit parfémovanou vodu Elizabeth Arden Green Tea. Parfém používala i moje mamka a obě se shodneme na tom, že je ideální pro jarní a letní dny. Parfém obsahuje stopy citronu, máty, rebarbory, bergamotu, pomerančové kůry, dubového mechu, jasmínu, jantaru, fenyklu, pižma, karafiátu, hřebíčku, semínka celeru, zeleného čaje, jantaru a kmínu. Možná se vám může parfém dle složení zdát velice složitý a "těžký", ale již po první aplikaci uznáte, že se jedná o velice nevtíranou vůni, která stojí za vyzkoušení. Cena velkéo balení ( sto mililitrů ) je tři sta třicet šest korun českých.
Elizabeth Arden Green Tea parfemovaná voda pro ženy
Tyto, ale i další parfémy objevíte na internetové parfumerii.
 


Aktuální články

Reklama