Like Heidi Klum

23. července 2016 v 9:23 | A. |  MY ARTICLES
Okouzlete jako němcká topmodelka Heidi Klum!

Po článcích, které byly vždy zaměřené především na jedno téma - parfémy, se teď zaměříme i na konkrétní osoby, tentokrát právě na Heidi. Heidi Klum se narodila roku devatenáct set sedmdesát tři prvního června v německém městě Bergisch v SRN. Během své kariéry vystřídala několik různých povolání - aktuálně je modelka, moderátorka, herečka, zpěvačka, producentka a módní návrhářka. Sama se řadí mezi ty modelky, které se pyšní výškou skoro sto osmdesát centimetrů. V roce dva tisíce třináct získala ocenění Primetime Emmy Award for Outstanding Host for a Reality or Reality - Competion Program. Dnes je především milující matkou svých čtyř dětí.

Ale nebyla by to pravá modelka, která by neměla svojí vlastní módní či kosmetickou značku. A tak se i stalo. Svojí kosmetickou značku Heidi Klum začala orientovat na tvorbu svých vlastních vůní. Její nejoblíbenější vůní se stala Shine, která je plná pepře, hrušky, mandarinky, slunečníce, mimózy, konvalinky, pižma, vanilky a fazole Tonky. Je určena pro ty ženy, které chtějí vstoupit do světa luxusu a krásy. Zkrátka ideální pro smyslné a neobyčejné ženy.

Mezi další skvosty můžeme zmínit Shine Rose, která je naopak od své "sestry" plná heřmánku, růže, mučenky, fialky, jahody, liči, pačuli, cedru a vanilky. Dle složení můžeme říct, že se jedná o svěžejší verzi klasické vůně Shine. Heidi se povětšinou drží svého stálého designu flakónků svých vůní a názvů. Všechny své vůně pojmenovala " Shine ", pak, dle nálady a složení, jim dala další doplňující název. Máme na mysli například i vůni Shine Blue, která se vyznačuje tóny melounu, konvalinky, bergamotu, frangipani, vodními tóny, růže, cedru, pižma a santalového dřeva.

 


Aktuální články

Reklama