Letní osvěžení díky parfémům Lacoste

2. července 2016 v 11:42 | A. |  MY ARTICLES
Čím se nechat osvěžit během letních horkých dnů? Výběr vhodného parfému je docela zásadní. Určitě bychom měli mít nejméně tři, které se různě prolínají během ročních období. Na zimu se určitě hodí směs kořeněných a orientálních tónů - ideálními značkami jsou Agent Provocateur, Gucci či Guess. Na jarní a letní období se určitě hodí značky jako Calvin Klein, Chloé či Lacoste. A právě pro tento článek jsme zvolili svěží značku Lacoste.

Parfémy Lacoste jsou symbolem uvolněné elegance. Značka byla založena v roce devatenáct set třicet tři tenistou René Lacostem. Od té doby se začala orientovat na výrobu především sportovního a tenisového oblečení. Aktuálně dnes můžeme v sortimentu objevit nejenom obuv, ale také i parfémy.

Nejprodávanější parfémovanou vodou se stala Lacoste Pour Femme. Pepř, frézie, jasmín, heliotrop, ambra, růže, ibišek, kadidlo, cedr, santalové dřevo - směs, která je tvořena obsahem této podmanivé květinové vůně. Vůně vyjadřuje krásu, lehkost a svobodu. Aktuálně na parfém probíhá akce - parfémovanou vodu ( devadesát mililitrů ), pořídíte za cenu devět set třicet korun českých.
Lacoste Pour Femme parfemovaná voda pro ženy
Druhou nejprodávanější vůní se stala toaletní voda Lacoste Essential. Ovocné tóny, citrusy, tomatové lístky, vodní květ, pepř, růže, pačuli a santalové dřevo. Svěžest, klid, klasika, moderna, zářivost a sofistikovanost. Ideální pro muže, kteří si užívají života plnými doušky. Aktálně na toaletní vodu ( sto dvacet pět mililitrů ) probíhá akce - cena je osm set deset korun českých.
Lacoste Essential toaletní voda pro muže
Ještě bych zmínila toaletní vodu pro ženy Lacoste Touch of Pink. Broskev, pomeranč, koriandr, kardamom, krvavý pomeranč, jasmín, lístky fialky, karotka, pižmo, vanilka a santalové dřevo. Svěžest, hravost, vitálnost... přesně tak můžeme charakterizovat tuto dámskou vůni. Je ideální především pro mladé slečny. Nepůsobí vůbec těžce, spíše oddechově - proto je ideální na letní horké dny.
Lacoste Touch of Pink toaletní voda pro ženy


 


Aktuální články

Reklama