Be like Yves Saint Laurent

11. července 2016 v 0:58 | A. |  MY ARTICLES
Yves Saint Laurent. Opět jsem si pro vás připravila článek, který postupně představí všechny, nejenom, módní značky. Po originálním Versace, sofistikovaném Armani, francouzském Chanel a vytříbeném Givenchy, jsem si připravila článek o minimalistickým Yves Saint Laurent.

YSL. Celé jméno tohoto jedinečného módní návrháře zní Yves Henri Donat Mathieu Saint Laurent. Narodil se roku devatenáct set třicet šest v Alžírsku. Patří mezi jedny z nejvlivnějších francouzských i světových módnívh návrhářů minulého století. Pocházel z rodiny pojišťovací společnosti. Své dětství neprožíval šťastně, protože byl šikanován kvůli své homosexualitě. Navzdory toho si získal čestné uznání nejvlivnějšího módního návrháře dvacátého století.

A protože jsem již v prvním článku uvedla, že ke každé značce připravím menší koláž s vybranými kousky, abych tak přiblížila co nejlépe daný styl, tak jsem si jednu menší koláž připravila. V koláži jsou především i ikonická psaníčka v jemných pastelových barvách.

Článek je především zaměřen na parfémy, takže bych rovnou začala psát o těch nejprodávanějších a nejoblíbenějších.

Vůbec nejprodávanější vůní se stala pánská vůně Yves Saint Laurent Opim pour Homme. Směs levandule, rybízu, mandarinky, badyánu, gerániumu, zázvoru, pepře, pačuli, cedru a vanilky, vás naprosto ohromí. Je to zajímavá vůně, která potěší sebevědomé muže. Tato vůně zkrátka dokonale podtrhne podstatu osobnosti.

Nejprodávanějí dámskou parfémovanou vodou je Yves Saint Laurent Black Opium. Růžový pepř, květ pomerančovníku, hruška, jasmín, káva, pačuli, cedr a vanilka. Vůně byla na trh uvedena v roce dva tisíce čtrnáct a zájemkyně si získala i díky svému jedinečnému flakonku vyhotovený černými třpytkami a výrazným logem uprostřed těla.

 


Aktuální články

Reklama