Time with Chanel

17. června 2016 v 22:34 | A. |  MY ARTICLES
Protože jsem minulou várku článků zahájila článkem Time with Christian Dior, tak jsem se rozhodla, že i pro tento měsíc vyberu první článek podobného typu. Avšak místo úžasného Christina Diora zde bude nesmrtelná Chanel. Pojďme si tedy představit něco z historie osobnosti jménem Coco Chanel.

Věděli jste, že Coco Chanel byla vlastním názvem Gabrielle Chanel? Narodila se roku osmnáct set osmdesát tři v srpnu. Zemřela dne desátého ledna roku devatenáct set sedmdesát jedna ve svých osmdesáti sedmi letech v Paříži. Jejím přímým povoláním bylo módní návrhářství, dále byla také choreografka, designérka a umělkyně. Získala také ocenění Neiman Marcus Fashion Award. Každopádně je Coco Chanel považována za klíčovou osobnost zejména v oblasti utváření šatníku mladé slečny a ženy.

Teď zpátky k parfémům. Opět jsem si pro vás připravila tři nejlepší vůně a parfémy, které stojí za vyzkoušení.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ VŮNĚ PRO MUŽE
Tou nejprodávanější vůní se stala vůně Chanel Allure Homme Sport. Tato vůně, která je plná mořských tónů, pomeranče, aldehydů, mandarinky, pepře, neroli, cedru, elemi, vetiveru, tonky fazole, jantaru, bílého pižma a vanilky. Je ideální především pro aktivní muže, kteří rádi věnují svůj volný čas sportu. Vůně byla uvedena na trh v roce dva tisíce čtyři a od té doby se drží na předních příčkách. Cena začíná na tisíci devíti seti čtrnácti korunách českých.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ VŮNĚ PRO ŽENY
Má velice oblíbená - Chanel Coco Mademoiselle. Květ pomerančovníku, pomeranč, bergamot, mandarinka, jasmín, růže, mimóza, ylang-ylang, opoponax, vetiver, tonka fazole, vanilka, pačuli a bílé pižmo. Nejspíše si nedokážete představit celkovou harmonii ve spojení těchto ingrediencí, ale sama za sebe vám můžu říct, že je úžasná. Ideální i pro tu ženu, která si myslí, že vysoké sebevědomí nikdy nebude mít, právě naopak - díky této parfémované vodě ho snadno docílíte. Cena parfému začíná na dvou tisíci sedmi seti dvaceti pěti korun českých.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ VŮNĚ PRO ŽENY
Tou je především Chanel Chance. Pepř, hyacint, jasmín, vetiver, pižmo, ambra, pačuli a kosatec. Určená zejména i pro mladé slečny, které o sobě ví, že umí vyjádřit své já elegantě, žensky a sofistikovaně.

Parfémy Chanel doporučuji i jako investice - vyplatí se. Možná vám mohou připadat drahé, ale připlatit si za kvalitu, která je ověřená... není marné :)

 


Aktuální články

Reklama