Be like Versace

28. června 2016 v 19:07 | A.K. |  MY ARTICLES
Be like Versace. Ráda bych navázala na téma článků, která jsem minulý měsíc zahájila. Po sofistikovaném Armani, francouzském Chanel a vytříbeném Givenchy, jsem se rozhodla zavítat na italského Versace.

Přiznám se, že značku Versace mám ráda. Sice od ní žádné věci nevlastím, ani parfém, ale zkrátka celkově mě ta značka něčím zaujala. Opět jsem se snažila vytvořit ilustrační koláž, která by Versace co nejlépe charakterizovala - ČERNÁ, ZLATÁ, BÍLÁ. Paradoxně se i vizuální stránka parfémů nese v tomto podobném duchu.

Příkladem je toaletní voda Versace Yellow Diamond, která se nese ve zlatavějším provedení. Jsou v ní obsaženy stopy po neroli, citronu, broskvi, bergamotu, mimózy, leknínu, květu pomerančovníku, frézie, dřeva a pižma. Můžeme tedy říct, že se jedná o ovocně-květinovou elegantní vůni, která v sobě nese drahocenný klenot. Je ideální pro ty ženy, které se cítí sebevědomé a harmonické. Cena toaletní vody testeru je osm set dvacet čtyři korun českých.

Dalším příkladným parfémem je Versace Eros Pour Femme. Opojení sicilského citronu, bergamotu, granátového jablka, pivoňky, květu citronovníku, jasmínu, ambroxanu, pižma, dřevitých tónů a santalového dřeva, vás naprosto okouzlí. Byla stvořena pro ty ženy, které jsou vášnivé a sebevědomé, mají rády smylnost a znají svojí ženskou sílu. Sám o sobě je i design flakonku vytříbený a extravagantní. Cena parfémované vody je jeden tisíc sto šedesát tři korun českých.

Aby zde nebyly jenom zlatavé flakonky, zmíním i parfém Crystal Noir. Vzdušné tóny, pomeranč, gardénie, pivoňka, pižmo, santalové dřevo a ambra. Zajímavým tajemstvím parfému je, že zanechává jedinečný dojem jedinečného okamžiku, který navždy utkví ve vaší paměti.


 


Aktuální články

Reklama