Be like Givenchy

30. května 2016 v 20:30 | Annette K. |  MY ARTICLES
Givenchy. Klenot mezi parfémy. Co vy a Givenchy? Jak vnímáte tuto značku? Já nevím, ale vždy, když se řekne Givenchy, se mi vybaví masivní zlatý náhrdelník, podzimní atmosféra a film Ďábel nosí Pradu. Zjistila jsem, že tuto představu mám od té doby, co jsem ten film viděla.. a takto se mi to s Givenchy spojilo.

A protože bychom mohli znaačku Givenchy řadit mezi klenoty parfémů, připravila jsem si také pro vás menší koláž se směsí všech Givenchy kousků - nechybí ani oblečení včetně kabelek. Samozřejmě tu mluvíme především o kosmetice a parfémech, o kterých jsem si připravila menší odstavec.

Víte, který parfém se stal tím nejprodávanějším? Možná vás výsledek překvapí, jedná se o parfémovanou vodu Givenchy Ange ou Demon Le Secret. Parfém byl na trh uveden v roce dva tisíce čtrnáct. V tomto nádherném skvostném flakónku se nachází směs čaje, brusinky, citronu, vodního květu, jasmínu, pivoňky, pižma, dřeva a pačuli. Druhým nejprodávanějším skvostem se stal Givenchy Hot Couture. Možná díky této vůni se mi pojí Givenchy a chladná podzimní atmosféra. Vždyť taky obsahuje směs maliny, pomeranče, beramotu, vetiveru, pepře, magnólie, santalového dřeva, pižma a jantaru.

Pokud se zaměříme na líčení, tak nejoblíbenějším produktem je pudrová tvářenka Givenchy Le Perisme se štětečkem. Tvářenka navíc obsahuje Ester Particles, která zachovávají pleti hydrataci, komfort a hebkost. Druhým nejoblíbenějším produktem je tužka na oči pro kouřové líčení - Givenchy Magic Kajal.
 


Aktuální články

Reklama