Nejoblíbenější vůně na trhu? Calvin Klein Euphoria!

21. dubna 2016 v 11:02 | Annette K. |  MY ARTICLES
Jaké tajemství se skrývá za nejoblíbenější vůní na trhu? Že nevíte, kterou máme na mysli? Možná vás samotný výsledek velice překvapí, ale je tomu opravdu tak. Jedná se o parfémovanou vůni Calvin Klein Euphoria.

V čem spočívá její tajesmtví? Nejspíše v tom, že se jedná o velmi příjemnou orientální vůni, která je plná exotiky. Především složení tomu tak napovídá, protože v něm objevíme stopy například po zelených tónech, tomelu, granátovém jablku, lotosu, orchideji, pižmu, smetanových tónech, fialce, jantru a mahagonu. Tudíž celkové znění popisu této exotické orientální Euphorii zní Svěžest, orient, vášeň a energie. Pro koho je tato parfémované voda určena? Především pro ty, které se rády zahalí do květů se špetkou ovoce.
calvin klein euphoria image
Abych zde nepsala jenom o samotných parfémech, dovolím si připomenout menší historii osobnosti jeménem Calvin Klein a značky Calvin Klein. Calvin Klein je americký módní návrhář, který má kořeny u židovského původu. Narodil se devatenáctého listopadu roku devatenáct set čtyřicet dva, dnes je mu sedmdesát tři let. Jeho rodným městem je New York. Mezi jeho "alma mater" patří Art Students League of New York Fashion Institue of Technology. Jeho přímým povoláním je designér a řadí se mezi Demokratickou stranu. Ve stručnosti se pokusím napsat zajímavá fakta o zrodu značky Calvin Klein.

Obecně sám Calvin Klein je známý pro svůj cit minimalismu. Tudíž se v roce devatenáct set šedesát osm rozhodl pro založení společnosti Calvin Klein, tehdy se svým přítelem Barrym Schwartzem. Víte, že společnost Calvin Klein byla vůbec první společností/značkou, která se soustředila především na džínové oděvy? Boom nastal v roce devatenáct set sedmdesát devět, kdy se herečka Brooke Shields objevila na plakátech pouze v džínách značky Calvin Klein. Ikonické sportovní elastické spodní prádlo přivedla " na svět " anglická světová topmodelka Kate Moss, která v roce devatenáct set devadesát dva předváděla unisexové modely. Mezi světové tváře této značky patří například David Beckham či Natalia Vodianova.

Sice značka Calvin Klein představila nespočet zajímavých parfémů a vůní, ale mezi ty stálice rozhodně patří již zmíněná orientální Euphoria. Další oblíbené parfémové vody jsou například Eternity, Beauty či CK One.
 


Aktuální články

Reklama