Dopřejte si opravdový luxus se značkou Dior

14. dubna 2016 v 17:12 | Annette K. |  MY ARTICLES
Dior. Co se vám vybaví, když se řekne francouzská módní značka? Mě upřímně ty kouzelné květinové prstýnky, které byly kdysi ve výlohách v pražském módním butiku Dior v Pařížské ulici.

Historie samotného Christiana Diora sahá do roku 1905, kdy se poprvé "objevil" na světě. Narodil se dvacátého prvního ledna a zemřel o padesát dva let později na infarkt myokardu. Jeho rodná země je Itálie, ale mnoho lidí si právě Christiana Diora spojuje s Francií. Do podvědomí se dostal především díky své výjimečnosti a citem pro módu a vůněmi. Víte, že se jeho první vůně inspirovala jeho první módní kolekce na konci čtyřicátých let? Právě díky této módní přehlídky ho inspirovaly květiny. Tím můžeme říct, že právě tato květinová kolekce byla symbolem vzniku jeho první vůně Miss Dior, která si získala mnoho obdivovatelek po několik desítek let až doposud.

Miss Dior je složením mandarinky, egyptského jasmínu, růže, pačuli a pižma. Díky ní se stanete okouzlující a hlavně neodolatelnou pro své okolí. Sama uvidíte, že z vás bude vyzařovat přirozenost. Osobně nemohu říct, zda je vůně vhodná pro mladší či starší slečny. Každopádně flakónek si zamilujete. Nemůže chybět ani mašlička na uzávěru, která tomu všemu dodává roztomilý nádech. Aktuálně probíhá akce na sto mililitrovou parfémovanou vodu, která pořídíte za cenu dvou tisíců dvou seti dvaceti korun českých.
Dior Miss Dior parfemovaná voda pro ženy odstřik
A nebyl by to můj článek, abych zde nenapsala pár tipů na nejoblíbenější parfémy této značky. Úplně tím nejprodávanějším a nejoblíbenějším - nehledě na kategorii ženy/muže - se stal Fahrenheit, toaletní voda pro muže. Vy, které tuto vůni znáte, jste možná vždy byly "unešené" z té speficiké "vůně". Ne mnoho z vás ale ví, že za celou směsí stojí několik ingrediencí. Tím myslím třeba citron, heřmánek, muškátový oříšek, levanduli, cedr, hloh, bergamot, mandarinku, konvalinku, santalové dřevo, zimolez, jasmín, lístky fialky, karafiát, pačuli, vetiver, tonku fazole, kůži, jantar a pižmo. Že to zní bláznivě? Ano, ale právě díky této směsi se stala tou nejoblíbenější. Ono možná ne vždy platí Méně je více. Akce se vztahuje na toaletní vodu - dvě stě mililitrů - které pořídíte za cenu dva tisíce sto čtyřicet korun českých.
Dior Fahrenheit toaletní voda pro muže
J´adore Dior. Také jste si ji tak oblíbili? Orchidej, růže, mandarinka, ostružiny, fialka, švestka, pižmo, dřevo a břečťan. Ideální pro každodenní nošení. Parfém můžeme přirovnat ke slunečným paprskům, které se snaží nám každý den zpříjemnit. Také se shodneme na tom, že se jedná o nesmrtelnou nadčasovou květinovou a ovocnou klasiku. Akce probíhá na parfémovanou vodu - sto mililitrů - kterou pořídíte za cenu dva tisíce tři sta šedesát pět korun českých.
Dior J'adore parfemovaná voda pro ženy
 


Aktuální články

Reklama