theBalm: Vyzkoušejte!

1. března 2016 v 19:22 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Minulý článek jsem věnovala americké kosmetické značce theBalm, která je na trhu poměrně nově, i když je docela dobře již zavedená. Také jsem minulý článek věnovala produktům, které mám vyzkoušené. Představila jsem vám konkrétně tónovací hydratační krém BalmShelter a řasenku Cheater! Nechyběl ani rozjasňovač, který jsem představila jako nejprodávanější. Teď se podívám do jednotlivých kategorií na jejich nejpopulárnější produkty, které nesmíte promarnit!

OČI

Kromě již zmíněného rozjasňovače theBalm Mary - Lou Manizer, je druhým nejprodávanějším bronzer theBalm Bahama Mama. Tento bronzer v podobě pudru propůjčuje v podstatě opálený vzhled, tónuje a doplňuje líčení očí. Stíny akorát nejsou voděodolné. Cenově jsou kolem čtyři seti korun českých.
theBalm Bahama Mama bronzer, stíny a konturovací pudr v jednom
PALETKY

Paletky jsou v dnešní době hodně v kurzu. Sama jsem jednu skvělou vlastnila, ale nejednalo se o značku theBalm - tentokrát mám na mysli Makeup Revolution. Ta byla spíše hodně konturovací, ale opravdu dobře dokázala vykouzlit skvělý konturing. Tentokrát se nejprodávanější paletkou značky theBalm stala paletka theBalm In theBalm of Your Hand. Abych řekla pravdu, paletka mě zaujala především díky svému designu - jak už to tak bývá. Bohužel je to pravda, že nás produkty povětšinou zaujmou díky svému designu a ne kvůli tomu, co produkt obsahuje jaké má účinky a podobně. Tato je vážně skvělá. Obsahuje super odstíny a dle jedné majitelky: Paletka je skvělá zejména pro ty, kteří od theBalm moc produktů nevlastní.
theBalm In theBalm of Your Hand® paleta dekorativní kosmetiky
RTY

Slyšeli jste už o tónovači na rty? Ne? Tak vyzkoušejte právě ten od theBalm! Tento tónovač Stainiac nejenom zvýrazňuje tváře, ale také dodává rtům jedinečný objem lesk + propůjčuje naprosto zdravý a svěží vzhled. Tónovač ještě obsahuje blahodárný výtažek z extraktu aloe vera, který podporuje postupné vstřebávání. Cena je tři sta patnáct korun českých.
theBalm Stainiac tónovač na rty a tváře
TVÁŘ

A co na tvář? Kromě skvělého tónovací hydratačního krém BalmShelter zkuste i neviditelný matující pudr Sexy Mama. Cenově se pohybuje kolem tři seti devadesáti pěti korun českých. Opět se jedná o pudrovou konzistenci. Navíc fixuje pleť, kontroluje mastnotu v pleti, zanechává matný finiš a také ji perfektně zjemňuje. Jenom - produkt opět není voděodolný, tudíž s ním do bazénu vážně nechoďte.
theBalm Sexy Mama neviditelný matující pudr
 


Aktuální články

Reklama