Jarní vůně Yankee Candle - II.část

30. března 2016 v 10:47 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Milé dámy, slečny. Jak jsem v předchozím článku již napověděla. I tento článek bude zaměřený na krásné svíčky značky Yankee Candle. Především se bude jednat o ty jarní, které vám i tak navodí příjemný jarní vánek. A protože jsem vám v přechozím článku představila dohromady asi čtyři - konkrétně se jedná o tyto vůně: Amber Moon, Baby Powder, Clean Cotton a Fluffy Towels. Tentokrát an ně navážu s dalšími vybranými :)

Fresh Cut Roses. Čerstvě nařezané růže. S touto svíčkou a příjemnou vůní mám zkušenosti. An nevím, jak směs vůni do nejpřesněji popsat, ale mohu říct, že se opravdu jedná o čerstvě nařezané růže z anglické zahrad. Zkrátka, představte si, jak vůní vstup do toho nejlepšího květinářství. Po chvilce ucítíte nádhernou vůni růží a zelení. Nejedná seo umělou vůni, nýbrž o autentickou. Jste milovnice růží? Tak tahle je pro vás ta pravá. Cena malého balení této svíčky je tři sta čtyřicet devět korun českých.
Yankee Candle Fresh Cut Roses vonná svíčka Classic malá
Honey Glow. Sladká záře. Tato vůně je ideální pro milovníky sladkých jemných vůní. Především je zde příjemně cítit vůně medu, která vytváří příjemnou hřejivou náladu. Navíc jsou zde také stopy po dřevitých, květinových, tabákových a bilinných tónehc. Cena malého balení je tři sta čtyřicet devět korun českých.
Yankee Candle Honey Glow vonná svíčka Classic velká
Kilimanjaro Stars. Hvězdy nad Kilimanžárem. Že jste o této vůni ještě neslyšeli? Přiznám se, že ani já. Ale dle designu si dokážu představit, jakou vůni v sobě ukrývá. Vidím to na svěžest horského vzduchu, mátu a pačuli. Tato svíčka se řadí do těch více svěžejších, které vykouzlí velmi příjemnou atmosféru při západu slunce. Cena středního balení je pět set osmdesát devět korun českých.
Yankee Candle Kilimanjaro Stars vonná svíčka Classic velká
Lake sunset. Západ slunce u jezera. Kdžy se na tuto svíčku a design zadívám, hned si vybavím léto strávené ve Švédsku. Možná to bude tím, že na fotce je "vstup" na pláž, který mi ho hodně připomíná. Ideální pro ty, které si chtějí vybavit příjemně strávené chvilky na pláži o prázdninách. Cena votivní svíčky je šedesát devět korun českých.
Yankee Candle Lake Sunset votivní svíčka
Doufám, že jsem vám s výběrem aspoň trochu pomohla :)
 


Aktuální články

Reklama