Jak získat sonický kartáček na zuby zadarmo?

19. března 2016 v 13:36 | Annette K.
Věděli jste, že existuje Mezinárodní den ústního zdraví? Že ne? Přiznám se, že ani já. A víte, jak ho oslavit? Poradím vám. Nejlepším způsobem, jak oslavit tento svátek, je pořízení jednoho z vybraných zubních kartáčků Philips Sonicare. A co získáte jako dárek? Tím dárkem je zubní kartáček EasyClean, jehož pořizovací cena se pohybuje kolem jednoho tisíce a půl. Do začátku si myslím, že není na škodu vypsat pár zajímavostí, které tento kartáček splňuje. EasyClean dokonale čistí a pomáhá bělit zuby, dále pomáhá zubům zvyknout si na elektrický kartáček. Je velmi šetrný, má svůj dvouminutový časovač a ještě vás upozorní po třiceti sekundách na optimální rozvržení čištění zubů. Navíc je elegantní a jednoduchý. Zkrátka dokonalý pomocník pro šetrné odstranění zubního plaku. Mezi jeho další účinky patří péče o dásně.

A jak tento kartáček získat? Pokud ho chcete opravdu zadarmo - pořizovací cena je jeden tisíc pět set korun českých - tak mám pro vás tip. Stačí, abyste si pořídila jiný zubní kartáček a je váš. Pořizovací cena zubních kartáčků začíná na dvou tisících čtyř seti devadesáti devíti korun českých.

Jako příklad vám zmínímePhilips Sonicare DiamondClean HX9362/67 - sonický zubní kartáček. Tento dokáže dokonale vyčistit zuby včetně dásní, dále také odstraní až sto procent přítomného zubního plaku. Dokáže se vmísit i do těch prostorů, kde to není zcela možné. Také masíruje a prokrvuje dásně. Věděli jste, že také umí bělit zuby a odstraňuje barevné skvrny? Myslím, že ne každý si myslí, že zubní sonické zubní kartáčky umí vybělit zuby. Pokud nevěříte, zkuste si to :)

Je to zcela na vás, který kartáček si pořídíte. Na výběr máte mnoho různých kartáčků, které určitě stojí za pořízení :)

Hlavně si pamatuje, že péče o zuby je nejlavnější.
Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 sonický zubní kartáček

 


Aktuální články

Reklama