Březen 2016

Jarní vůně Yankee Candle - II.část

30. března 2016 v 10:47 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Milé dámy, slečny. Jak jsem v předchozím článku již napověděla. I tento článek bude zaměřený na krásné svíčky značky Yankee Candle. Především se bude jednat o ty jarní, které vám i tak navodí příjemný jarní vánek. A protože jsem vám v přechozím článku představila dohromady asi čtyři - konkrétně se jedná o tyto vůně: Amber Moon, Baby Powder, Clean Cotton a Fluffy Towels. Tentokrát an ně navážu s dalšími vybranými :)

Fresh Cut Roses. Čerstvě nařezané růže. S touto svíčkou a příjemnou vůní mám zkušenosti. An nevím, jak směs vůni do nejpřesněji popsat, ale mohu říct, že se opravdu jedná o čerstvě nařezané růže z anglické zahrad. Zkrátka, představte si, jak vůní vstup do toho nejlepšího květinářství. Po chvilce ucítíte nádhernou vůni růží a zelení. Nejedná seo umělou vůni, nýbrž o autentickou. Jste milovnice růží? Tak tahle je pro vás ta pravá. Cena malého balení této svíčky je tři sta čtyřicet devět korun českých.
Yankee Candle Fresh Cut Roses vonná svíčka Classic malá
Honey Glow. Sladká záře. Tato vůně je ideální pro milovníky sladkých jemných vůní. Především je zde příjemně cítit vůně medu, která vytváří příjemnou hřejivou náladu. Navíc jsou zde také stopy po dřevitých, květinových, tabákových a bilinných tónehc. Cena malého balení je tři sta čtyřicet devět korun českých.
Yankee Candle Honey Glow vonná svíčka Classic velká
Kilimanjaro Stars. Hvězdy nad Kilimanžárem. Že jste o této vůni ještě neslyšeli? Přiznám se, že ani já. Ale dle designu si dokážu představit, jakou vůni v sobě ukrývá. Vidím to na svěžest horského vzduchu, mátu a pačuli. Tato svíčka se řadí do těch více svěžejších, které vykouzlí velmi příjemnou atmosféru při západu slunce. Cena středního balení je pět set osmdesát devět korun českých.
Yankee Candle Kilimanjaro Stars vonná svíčka Classic velká
Lake sunset. Západ slunce u jezera. Kdžy se na tuto svíčku a design zadívám, hned si vybavím léto strávené ve Švédsku. Možná to bude tím, že na fotce je "vstup" na pláž, který mi ho hodně připomíná. Ideální pro ty, které si chtějí vybavit příjemně strávené chvilky na pláži o prázdninách. Cena votivní svíčky je šedesát devět korun českých.
Yankee Candle Lake Sunset votivní svíčka
Doufám, že jsem vám s výběrem aspoň trochu pomohla :)

Jarní vůně Yankee Candle - I.část

29. března 2016 v 16:37 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Jaro máme v plném proudu. Velikonoce jsou úspěšně za námi. Přemýšlela jsem, o čem bych tak mohla napsat své další budoucí příspěvky. Nakonec jsem si řekla, že už možná máte dost článků o parfémech a kosmetice, a je na čase psát o něčem jiném. Proto jsem se rozhodla teď věnovat "domovu", především svíčkám.

Svíčky miluju. Především jsem si hodně oblíbila ty od značky Yankee Candle. Ano, jsou drahé a mnohdy se platí jenom za značku, bohužel. Aktuálně mám dvě svíčky - Summer Scoop a Mango Salsa Peach. Obě dvě jsem obdržela jako dárek. Co se týče balení, je to to nejmenší - za cenu asi tři sta korun českých. Jednu budu mít skoro dva roky a musím říct, že jí tam je pořád dost. Ne, že bych ji nepálila, ale nějaký účinek to nejspíše má, hned nevyhoří. To samé s tou druhou. Tu mám rok a čtyři měsíce, v poslední době ji hodně pálím a super. Každopádně ta cena je opravdu vysoká a když už, tak volím ty nejmenší.

A protože máme jaro, rozhodla jsem se pro vás připravit příspěvek, ve kterém objevíte Yankee Candle svíčky vhodné právě pro toto slunečné nevyzpytatelné jarní počasí :)

Amber Moon. Jantarový měsíc. Amber Moon je především velmi svěží vůní. Proč ji vyzkoušet? Nechte se zkrátka zlákat hřejivou ambrou a smyslným pačuli s kombinací santálového dřeva. Již po prvním zapálení ucítíte vánek Indie a vzdálené Indonésie. Cena největšího balení svíčky je sedm set šedesát devět korun českých.
Yankee Candle Amber Moon vonná svíčka Classic velká
Baby Powder. Dětský pudr. Tato vůně se opět řadí mezi ty "svěží". Dále - je nádherná s čistou vonnou linií dětského pudru. Je nenásilná, nevtíraná, neutrální. Dokonale připomíná chvilky strávené s narozeným miminkem. Cena střední velikosti je pět set osmdesát devět korun českých.
Yankee Candle Baby Powder vonná svíčka Classic velká
Clean Cotton. Čistá bavlna. Zelené tóny. Bílé květy. Špetka citrónu. Popis nemusí být nijak složitý, abych nevyzdvihla tu jemnou svěží vůni svíčky Clean Cotton. Na tuto vonnou svíčku právě probíhá akce - střední velikost stylu Décor pořídíte za pět set dvacet devět korun českých.
Yankee Candle Clean Cotton vonná svíčka Décor velký
Poslední tip, který vám v tomto článku představím, je Fluffy Towels aneb Nadýchané osušky. V této svíčce objevíte stopy po vůnných čistých ručníků, špetce citrónech, levandule a lilii. Hraje zde dokonalá kompozice vůně čistoty. Cena malého balení této svíčky je tři sta čtyřicet devět korun českých.
Yankee Candle Fluffy Towels vonná svíčka Classic velkáSymbol jara? Vůně značky Marc Jacobs!

24. března 2016 v 11:26 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Jaro. První jarní den tady byl před pár dny, v pondělí. Jak jste ho trávili vy? Ono v podstatě moc jarního počasí v pondělí ani nebylo. Spíše to vypadá na bláznivé aprílové počasí. A protože zde píši především o kosmetice a parfémech, i teď tomu nebude jinak. Tento týden jsem psala ještě jeden článek o jarních parfémech, který jsem pojala obecně. A protože se mi velmi líbí flakónky parfémů značky Marc Jacobs, přišlo mi, že právě tato značka je pro symbol jarních parfémů a vůní ideální. V následujícím odstavci se vám pokusím představit jednotlivé vůně, které si získaly srdce žen a slečen.

Nejprodávanější a nejspíše i nejpopulárnější vůní je bezesporu Daisy Eau So Fresh. Souhlasíte? Na první pohled určitě zaujme. A pokud patříte mezi ty, které volí parfémy především ohledně vizuální stránky a až pak jsou zvědavé na obsah, tak tato je přesně pro vás. Směs zelených tónů, maliny, grapefruitu, hrušky, růže, jablka, fialky, švestky, cedru a pižma vyzkouzlí jedinečnou a svěží květinovou vůni se špetkou ovocných tónů. Dle slov jedné spokojené majitelky mluví nadšení za vše - svěžest, květiny, jemnost, decentnost. Vůně nepůsobí násilně, vše je v dokonalé harmonii. Pro koho je vůně ideální? Věková hranice zde nehraje roli - na rozdíl od jiných vůní, u kterých musí člověk přemýšlet, zda na ni není příliš mladá či stará. Tato vůně je vhodná jak pro mladší, tak starší. Cena vůně začíná na sedmi seti devadesáti pěti korun českých.
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh toaletní voda pro ženy
Milujete berušky? Myslím, že není teba představovat jednu z nejvýraznějších vůní Marca Jacobse, Dot. Dot znamená v češtině tečka, proto je hned zřejmé, proč se flakónek nese v duchu berušky. Vůně přišla na trh v roce 2012 a hned si získala mnoho srdcí mnoha slečen a žen. Jsou v ní ukryty směsi pitahaya, zimolezu, červené bobule, květu pomerančovníku, jasmínu, kokosu, pižma, vanilky a dřeva. Vůně by měla představovat volnomyšlenkový svět, ženskost a hravost. Samozřejmě také zdroj štěstí a pozitivní energie :) Cena parfémované vody začíná na devíti seti devatenácti korun českých.
Marc Jacobs Dot parfemovaná voda pro ženy
Teď vám představím "sestru" Daisy Eau So Fresh, Daisy Eau So Fresh Sorbet. V čem se od své sestřičky liší? Na první pohled to je především vizuální stránka a design. Tato vůně je výraznější, jemnost v ní nehraje tak velko roli. Objevíte v ní stopy po květu jabloně, lotosu, mandarince, magnólie, fialkce, jasmínu, dřevitých tónech a pižma. Dle slov spokojených uživatelek je ideální pro mladší dámy při letních horkých dnech. Cena toaletní vody je jeden tisíc čtyři sta třináct korun českých.
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Sorbet toaletní voda pro ženy
A co vy? Zamilovala jste si flakónky Marca Jacobse nebo vás to nechalo chladnou? Já upřímně žádný parfém od MJ nevlastnila, ale ty flakónky mě baví čím dál tím víc :) Doporučuji zavítat i na jednu z největších internetových prodejen parfémů a kosmetiky, kde si každá to své vybere :)

Jak získat sonický kartáček na zuby zadarmo?

19. března 2016 v 13:36 | Annette K.
Věděli jste, že existuje Mezinárodní den ústního zdraví? Že ne? Přiznám se, že ani já. A víte, jak ho oslavit? Poradím vám. Nejlepším způsobem, jak oslavit tento svátek, je pořízení jednoho z vybraných zubních kartáčků Philips Sonicare. A co získáte jako dárek? Tím dárkem je zubní kartáček EasyClean, jehož pořizovací cena se pohybuje kolem jednoho tisíce a půl. Do začátku si myslím, že není na škodu vypsat pár zajímavostí, které tento kartáček splňuje. EasyClean dokonale čistí a pomáhá bělit zuby, dále pomáhá zubům zvyknout si na elektrický kartáček. Je velmi šetrný, má svůj dvouminutový časovač a ještě vás upozorní po třiceti sekundách na optimální rozvržení čištění zubů. Navíc je elegantní a jednoduchý. Zkrátka dokonalý pomocník pro šetrné odstranění zubního plaku. Mezi jeho další účinky patří péče o dásně.

A jak tento kartáček získat? Pokud ho chcete opravdu zadarmo - pořizovací cena je jeden tisíc pět set korun českých - tak mám pro vás tip. Stačí, abyste si pořídila jiný zubní kartáček a je váš. Pořizovací cena zubních kartáčků začíná na dvou tisících čtyř seti devadesáti devíti korun českých.

Jako příklad vám zmínímePhilips Sonicare DiamondClean HX9362/67 - sonický zubní kartáček. Tento dokáže dokonale vyčistit zuby včetně dásní, dále také odstraní až sto procent přítomného zubního plaku. Dokáže se vmísit i do těch prostorů, kde to není zcela možné. Také masíruje a prokrvuje dásně. Věděli jste, že také umí bělit zuby a odstraňuje barevné skvrny? Myslím, že ne každý si myslí, že zubní sonické zubní kartáčky umí vybělit zuby. Pokud nevěříte, zkuste si to :)

Je to zcela na vás, který kartáček si pořídíte. Na výběr máte mnoho různých kartáčků, které určitě stojí za pořízení :)

Hlavně si pamatuje, že péče o zuby je nejlavnější.
Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 sonický zubní kartáček


Rozhovor pro Of-Goldbook.blogspot.cz

4. března 2016 v 12:35 | Annette Krubner |  MY TIPS
Konečně to venku vypadá, že jaro klepe na dveře. I když ráno, kolem osmé hodiny, to bylo něco šíleného! Taková zima... pak vylezete v deset ven a najednou vás ohřívají slunečné paprsky? Počasí mě hodně ovlivňuje. Je zajímavé, jak to dokáže působit na lidskou psychiku. Zřejmě jsem jarní/letní typ :D Podzim i zimu mám ráda, ale sluníčko je prostě sluníčko. Další ranní pozitivum, které mě potkalo, je rozhovor. Když mi slečna Michaela z blogu Of-Goldbook.blogspot.cz napsala e-mail, zda by se mnou nemohla udělat pro svůj blog rozhovor, rozzářila jsem. Ještě jednou moc děkuji ♥ Takže, pokud se o mně chcete dozvědět něco více, tak mrkněte :) Přeji krásný páteční den.

theBalm: Vyzkoušejte!

1. března 2016 v 19:22 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Minulý článek jsem věnovala americké kosmetické značce theBalm, která je na trhu poměrně nově, i když je docela dobře již zavedená. Také jsem minulý článek věnovala produktům, které mám vyzkoušené. Představila jsem vám konkrétně tónovací hydratační krém BalmShelter a řasenku Cheater! Nechyběl ani rozjasňovač, který jsem představila jako nejprodávanější. Teď se podívám do jednotlivých kategorií na jejich nejpopulárnější produkty, které nesmíte promarnit!

OČI

Kromě již zmíněného rozjasňovače theBalm Mary - Lou Manizer, je druhým nejprodávanějším bronzer theBalm Bahama Mama. Tento bronzer v podobě pudru propůjčuje v podstatě opálený vzhled, tónuje a doplňuje líčení očí. Stíny akorát nejsou voděodolné. Cenově jsou kolem čtyři seti korun českých.
theBalm Bahama Mama bronzer, stíny a konturovací pudr v jednom
PALETKY

Paletky jsou v dnešní době hodně v kurzu. Sama jsem jednu skvělou vlastnila, ale nejednalo se o značku theBalm - tentokrát mám na mysli Makeup Revolution. Ta byla spíše hodně konturovací, ale opravdu dobře dokázala vykouzlit skvělý konturing. Tentokrát se nejprodávanější paletkou značky theBalm stala paletka theBalm In theBalm of Your Hand. Abych řekla pravdu, paletka mě zaujala především díky svému designu - jak už to tak bývá. Bohužel je to pravda, že nás produkty povětšinou zaujmou díky svému designu a ne kvůli tomu, co produkt obsahuje jaké má účinky a podobně. Tato je vážně skvělá. Obsahuje super odstíny a dle jedné majitelky: Paletka je skvělá zejména pro ty, kteří od theBalm moc produktů nevlastní.
theBalm In theBalm of Your Hand® paleta dekorativní kosmetiky
RTY

Slyšeli jste už o tónovači na rty? Ne? Tak vyzkoušejte právě ten od theBalm! Tento tónovač Stainiac nejenom zvýrazňuje tváře, ale také dodává rtům jedinečný objem lesk + propůjčuje naprosto zdravý a svěží vzhled. Tónovač ještě obsahuje blahodárný výtažek z extraktu aloe vera, který podporuje postupné vstřebávání. Cena je tři sta patnáct korun českých.
theBalm Stainiac tónovač na rty a tváře
TVÁŘ

A co na tvář? Kromě skvělého tónovací hydratačního krém BalmShelter zkuste i neviditelný matující pudr Sexy Mama. Cenově se pohybuje kolem tři seti devadesáti pěti korun českých. Opět se jedná o pudrovou konzistenci. Navíc fixuje pleť, kontroluje mastnotu v pleti, zanechává matný finiš a také ji perfektně zjemňuje. Jenom - produkt opět není voděodolný, tudíž s ním do bazénu vážně nechoďte.
theBalm Sexy Mama neviditelný matující pudr