Nivea & děti

28. února 2016 v 16:19 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Možná vám přijde, že tento článek sem není úplně vhodný - už proto, že sem vždy píši tipy na dámskou kosmetiku, ale i tak jsem se rozhodla napsat něco i o té dětské, protože právě kosmetická značka Nivea je také známá díky svými produkty dětské kosmetiky. A jestliže se třeba chystáte na nákup pro své malé ratolesti, tak vám třeba tento článek pomůže :) Ještě jenom připomenu, že právě na tuto značku je aktuálně akce - nad nákup tři sta čtyřicet devíti korun českých máte dopravu zdarma. Tudíž není nad nákup z pohodlí vašeho domova :) Teď ale zpátky k dětské kosmetice.

I děti si zaslouží kvalitní kosmetiku. Neznamená to, že pokud je dítě malé, tak si kvalitní péči nezaslouží. Omyl.

Nejprodávanější produktem Nivea se stalo tělové hydratační mléko Nivea Baby. Toto mléko je především pro citlivou pokožku vašeho dítěte. Jedinou složku, kterou mléko obsahuje, je účinný rostlinný výtažek aloe vera, který chrání citlivou dětskou pokožku a činí ji jemnou a zklidněnou. Dále mléko hydratuje, ochraňuje, zklidňuje a udržuje přirozené pH pokožky. Navíc bylo mléko dermatologicky i klinicky schváleno. Cena mléka je sto osm korun českých.
Nivea Baby hydratační tělové mléko
Druhým, velmi prodávaným produktem, je hydratační krém na obličej a tělo s měsíčkem lékařským. Právě měsíček zklidňuje podrážděnou pokožku a pomáhá obnovovat hydrolipidický film kůže. Navíc také respektuje přirozenou hodnotu pH pokožky a také byl dermatologicky testován a klinicky schválen. Cena krému je šedesát tři korun českých.
Nivea Baby hydratační krém na obličej a tělo
A aby to bylo jako vždy, doporučím vám ještě třetí nejprodávanější produkt. Tím je mycí gel na tvář, tělo a vlasy. Tento produkt naopak obsahuje výtažek z heřmánku, který zabraňuje vysušování a podráždění pokožky. Na druhou stranu má stejnou sílu, jako ostatní produkty - šetrně myje citlivou pokožky včetně vlásků, udržuje přirozenou hodnotu pH pokožky, je šetrný k dětským očím a opět byl dermatologicky testován a klinicky schválen. Cena je sto jedenáct korun českých.
Nivea Baby mycí gel na tvář, tělo a vlasy
 


Aktuální články

Reklama