Pro malé i velké... Hello Kitty

31. ledna 2016 v 19:55 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Za co se nestydím, je, moje slabost pro Hello Kitty. Nedávno jsem si objednala úžasný parfémek, na který udělám nejspíše samostatnou recenzi. Každopádně, tento článek bude jenom o produktech HK, ať už je vám 10 nebo 20 :)

LÍČENÍ

HK je známá nejenom pro dětskou kosmetiku, ale i pro to "dospěláckou". Má i svou kosmetickou řadu a aktuálně se dá pořídit například tento roztomilý lesk na rty Hello Kitty Cosmetics. Tento lesk je k dostání aktuálně jenom v jednom odstínu. Jinak tento lesk má jemnou nelepivou konzistenci, má zářiovou barvu a a skvěle hydratuje. Cena je sto šedesát osm korun českých.
Hello Kitty Cosmetics Magnetic Gloss lesk na rty
TĚLO

Nejenom dekorativní, ale i tělová kosmetika má své zastoupení Hello Kitty. K dostání jsou nejrůznější sprchové gely či mléka. Mohu doporučit například tuto pěnu a sprchový gel do koupele 2v1. Je jemně čistící, obsahuje sladkou malinovou vůni, udržuje přirozenou hladinu pH v pokožce a je dermatologicky testován. Je vhodný pro děti již od jednoho roku. Cena produktu je sto devadesát devět korun českých.
EP Line Hello Kitty pěna do koupele a sprchový gel 2v1 pro děti
PARFÉMY

Parfémů s HK je celá řada. Jak už jsem v úvodu psala, zrovna jsem si jeden objednala a mám ho doma. Konkrétně je od značky Avon a jsem s ním naprosto spokojená! Ale více v jiné recenzi :) Jsou i jiné parfémy, například Koto Parfums Hello Kitty, který mě zaujal hned na první pohled. Líbí se mi flakonek, který je v podstatě jako design hlavy HK. Také se mi velice líbí barevné provedení. Parfém je složen z trávy, hrušky, broskve, pižma a vanilky. Cena je devět set devět korun českých a jedná se o sedmdesát pět mililitrů toaletní vody.
Koto Parfums Hello Kitty Party toaletní voda pro ženy
ZUBY


A aby toho nebylo málo, existuje například i ústní voda. Ano, je spíše pro děti, ale tak co :D Nejspíš neumí dokonale vyčistit ústní vodu od bakterií na rozdíl od jiných ústních vod, ale i snaha se cení. Tato ústní voda je k dostání za cenu padesát dva korun českých.
VitalCare Hello Kitty ústní voda pro děti
A pokud vám tyto produkty nestačily a chtěly byste toho s Hello Kitty najít více, doporučuji navštívit jednu z největších internetových parfumerií v České republice.
 


Aktuální články

Reklama