Nejlepší vůně na zimu! 2.část

28. ledna 2016 v 14:11 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Přesně před týdnem jsem vám představila ty parfémy, které jsou, dle mého názoru, nejlepší na zimní období. A nejenom, že jsem představila ty, které jsou obecně známé na toto období, ale také jsem se zaměřila na ty své, vyzkoušené. A protože jsem vám všechny nerozepsala, tak jsem se rozhodla, že to rozepíšu tady. :)

Ze svých čtyř vůní jsem představila jenom dvě - a to úžasné vůně By Night a Unforgettable od americké zpěvačky Christiny Aguilery. Dále jsem vám uvedla, že kromě těchto dvou vůní používám ještě Kim Kardashian Kim Kardashian a Agent Provocateur. A právě tyto vůně vám v menších odstavcích ráda představím.

Jsem si jistá, že už jsem o této vůni někdy kdysi na svých blozích psala a věnovala ji dokonce samostatný článek. Takže pokud ho někde v archivu najdete, tím líp. Já se ji opět pokusím nějak rozepsat :) Tuto vůni jsem dostala snad před čtyřmi lety od přítele. Myslím, že vůně je to velice zajímavá, protože jsem se dosud s takovým "tónem" nesetkala. Jsou v ní obsaženy tyto ingredience: zimolez, květ pomerančovníku, mandarinka, tuberóza, jasmín, gardénie, koření, orchidej, tonka fazole, pižmo, dřevo a santalové dřevo. Každopádně mi přijde úplně ideální na zimu. A není úplně tak drahý, pořídíte ho za cca šest set čtyřicet devět korun českých. Nevím, jak voní ostatní parfémy Kim Kardashian, ale tento byl její první a myslím, že jí naprosto charakterizuje.
Kim Kardashian Kim Kardashian parfemovaná voda pro ženy

Ale mou velkou láskou se stal parfém Agent Provocateur Fatale. Pořizovala jsem si ho někdy před rokem v srpnu a až teď mi došel! A pozor - měla jsem jenom třicet mililitrů. Sice jsem ho nepoužívala denně, ale i tak jsem mile překvapena, jak dlouho vydržel. Ještě jsem přemýšlela nad to růžovější verzí Pink, ale ta mě upřímně tolik neuchvátila. Radši jsem pro klasiku Fatale :) Především v sobě ukrývá černý rybíz, který je na chladné dny ideální! Dále růžový pepř, mango, gardénie, pačuli, orris, orchidej, labdanum, čokoláda a pižmo. Cenově se také nepohybuje nějak vysoko, avšak se řadí mezi kvalitnější a luxusnější značky - cena je od čtyř seti čtyřicet devíti korun českých.
Agent Provocateur Fatale parfemovaná voda pro ženy


Jo, a další naprostou srdcovkou je vůně Michael Kors Sexy Amber. Sice jsem si používala někdy na přelomu jara/léta, ale i tak je vhodná na chladné dny. Má ovšem velmi jednoduché složení, které má něco do sebe - bílé květiny, santalové dřevo a jantar. Já si ho naprosto zamilovala. Nejenom kvůli vizuální stránce, ale především právě díky jednoduchému složení, které si vás opravdu podmaní. Cena parfému je od jednoho tisíce sto třicet osmi korun českých.
Michael Kors Sexy Amber parfemovaná voda pro ženy
A co vy? Podmanil si vás nějaké parfém? Tyto, ale i další pořídíte na jedné největší internetové parfumerii v České republice.
 


Aktuální články

Reklama