Brazilský keratin?

30. ledna 2016 v 17:15 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
A abych své články neměla zaměřené jenom na ty o parfémech nebo kosmetice, tak jsem se rozhodla napsat něco o brazilském keratinu. Proč? Protože jsem ho nedávno doma zkoušela a myslím, že to stojí za zmínku :)

Sice je to trošku déle, kdy jsem zkoušela šampon a kondicionér včetně té domácí kúry, ale každopádně to názor nezmění. Održela jsem jak čistící šampon před samotnou aplikací brazilského keratinu, tak i samostatný šampon a kondicionér pro poškozené vlasy. Ke každému produktu se pokusím něco sepsat.

Šampon pro poškozené vlasy Brazil Keratin Coco. Tento šampon obsahuje mnoho různých účinných složek, jako je například keratinový hydrolyzát. Tato složka napomáhá k regeneraci vlasů, ošetřuje je a vyživuje. Myslím, že to na vlasech je celkem znát, protože poškozené vlákno je rázem obnoveno. Dále je zde kokosový olej, který vlasům dodává lesk, panthenol a vitamin B5 dodávají potřebné živiny a aloe vera naopak hydratuje a zvlávčňuje. Doma mám to nejmenší balení, ale opravdu mohu říct, že to celkem stačí. Doporučuji těch tři sta mililitrů za cenu kolem sto osmdesáti čtyř korun českých.
Brazil Keratin Coco šampon pro poškozené vlasy
Mám i kondicionér, který má naprosto stejné složení, jako šampon. Jinak tento produkt ještě naopak hloubkově hydratuje, vyživuje, zvláčňuje, hydratuje a dodává lesk. Opět bych doporučila těch tři sta mililitrů za cenu kolem sto osmdesáti korun českých.
Brazil Keratin Coco kondicionér pro poškozené vlasy
Tato značka nabízí i jiné šampony a kondicionéry. Myslím tím například typ vlasů. Pro poškozené doporučuji řadu Coco, pro slabé vlasy Anti Hair Loss a pro vlasy bez objemu řadu Bio Volume.

Také mám pro vás už zveřejněnou velkou recenzi na čistící šampon Brazil Keratin včetně toho samotného brazilského keratinu. Recenze je ZDE na mém druhém webu.
 


Aktuální články

Reklama