Bestsellery za nejlepší ceny? Ano, i to jde

2. ledna 2016 v 16:18 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Tak jak jste si užili Štědrý den a Nový rok? Dostali jste pod stromečkem to, co jste i opravdu přáli? A pokud jste do poslední chvíle nevěděli, co svým blízkým pod stromeček pořídit, zkusili jste se řídit mými tipy dle mých článků? Ano? Tak to jsem ráda :) Ne? Nevadí! :D Tentokrát jsem se rozhodla napsat článek právě o nejprodávanějších produktech, které i vy můžete pořídit za nejnižší ceny :) Jo a ještě bych ráda řekla, že i já jsem pod stromeček dostala hned několik kosmetických drobnost, o které se s vámi svými články podělím - konkrétně na mém blogu www.theannettevogue.blogspot.cz :)

Úplně tím nejoblíbenějším produktem, který je zároveň i mezi nejprodávanějšími, je zmatňující pudr značky Rimmel, Rimmel Stay Matte. Tento pudr je k dostání hned v několika různých odstínech, takže se vám určitě nemůže stát, že ten správný odstín vaší pleti prostě nepořídíte! Co byste měly - hlavně dámy - vědět o tomto zázračném pudru? Například to, že obsahuje přírodní Shine - Control komplex, což je bavlna, která pomáhá kontrolovat příliš vysoký lesk. Dále je zde také heřmánek, který umí redukovat červené skvrny. Dále i okurek, který pleť rozjasňuje a absorbuje přebytečný maz z pleti pryč. Pudr také zmatňuje, neucpává póry, zklidňuje, kryje a rozjasňuje. Cena pudru je krásných padesát dva korun českých. V kamenných obchodech ho můžete pořídit i za dvojnásobek.
Sháníte lak na vlasy, který vám opravdu vlasy "zpevní"? Nechce se vám pořád investovat do jiných laků na vlasy? Tak, pokud hledáte levnější alternativu, doporučuji vám vyzkoušet velice silný lak na vlasy značky Wella, konkrétně Wella Professsionals Performance. Co všechno tento lak umí? Nejenom, že umí skvěle vlasy zafixovat, ale také zajišťuje maximální objem včetně jemnosti a lesku. Lak je vhodný pro všechny typy vlasů. Cena je sto dvacet devět korun českých.
Čím vyživit své vlasy? Pokud se vám opět nechce investovat několik set korun do exkluzivních kondicionérů, doporučuji zkusit například tento Macadamia Oil Extract Exclusive. Velkou zajímavostí je, že právě tento kondicionér v sobě obsahuje hydratační agenty. Kdo nebo co to je zač? Tito agenti dokonale vyrovnají hladinu vlhkosti ve vlasech a dodají jim jemný a hladký vzhled. A protože je to makadamový kondicionér, tak v sobě obsahuje i olej z makadamového oleje, který vlasové vlákno vyživuje a hloubkově hydratuje. Kondicionér je vhodný pro všechny typy vlasů. Cena kondicionéru je šedesát čtyři korun českých.
A co vy? Zaujali vás již zmíněné produkty? Pokud ne, doporučuji navštívit jednu z největších internetových parfumerií v České republice, kde právě nejenom dekorativní či vlasovou kosmetiku pořídíte za velmi příjemné a nízké povánoční ceny :)
 


Aktuální články

Reklama