REVOLUCE PAST V BĚLENÍ ZUBŮ?

8. prosince 2015 v 10:27 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Možná jste u mě zvyklí, že recenzuje v jednom článku víc značek a produktů najednou, ale tentokrát bych se možná zaměřila jenom na jednu značku, která mě celkem zajala. Myslím značku Mediblanc, která poskytuje unikátní produkty pro bělení zubů a navíc ty produkty neobsahují hned několik složek! Samotné mi to přijde trošku záhadné, ale asi tomu tak opravdu je. V dalším odstavci podrobně vypíši ty složky, které nejsou v produktech obsaženy. :)

Obecně bych o značce Mediblanc mohla napsat, že se jedná o značku britskou. Sama se prezentuje tak, že její produkty jsou něco unikátního na našem trhu. Proč? Právě proto, že obsahuje jedinečné a revoluční složení! Spojuje známé přírodní látky, systémy čištění a ochrany. A které složky v sobě neobsahuje? Peroxidy, fluoridy, dráždivé konzervanty, syntetická sladidla, parabeny a také neobsahuje žádné SLS/SLES. Určitě si po přečtení kladete otázku: Jak je tedy možné, že vám pasta vybělí zuby, ale na druhou stranu pasta neobsahuje žádné peroxidy, které podporují bělení?

Názorně si to můžete přečíst u této bělící pasty, která v sobě opravdu neobsahuje žádné peroxidy. Místo toho v ní jsou mikronizované siliky, mikronizovaný fosfát vápníku a patentovaná receptura přírodních sladidel. Nevíte, co jsou mikronizované siliky? Ani já ne :) Ale po přečtení jsem se dozvěděla, že se jedná o částice velikosti deseti mikronů, díky kterým máte ošetřenou zubní sklovinu. Dále mikronizovaný fosfát vápníku tvrdí, že zvyšuje efektivitu mineralizace a urychluje její čas. Tím se myslí ochrana a posílení zubní skloviny, podobně, jako mikronizované siliky. A poslední - patentovaná receptura přírodních sladidel - zajišťuje dlouhodobý a svěží pocit v ústech po vyčištění zubů. Tak přesně tyto složky v sobě obsahuje BĚLÍCÍ pasta bez peroxidu. Pokud tomu nevěříte, zkuste ji vyzkoušet a uvidíte. Myslím, že nic neztratíte, protože pořizovací cena zubní pasty s bělícím účinkem je dvě stě čtyřicet korun českých.
Tato značka nabízí i další dva produkty - kromě bělící zubní pasty také zubní pasto pro citlivé zuby a zubní pastu pro ochranu dásní. Opět vám vypíši složení, které je opravdu ojedinělé :) Pasta obsahuje unikátní kombinaci látek Zinc Citrate a Zinc PCA - co to znamená? Tato kombinace stahuje tkáň v místě, kde je střet lůžka a zubu. Tím dochází k zamezení obnažování citlivých zubních krčků. Dále, mikronizované siliky jsou šetrné k zubní sklovině a mikronizovaný fosfát vápníku naopak zvyšuje efektivitu mineralizace. Poslední, patentovaná receptura a přírodní sladidla uvolňují a zajišťuje dlouhodobý pocit svěžesti v ústech i po vyčištění zubů. Cena pasty je dvě stě sedmdesát korun českých.
Poslední pastou této značky je zubní pasta pro citlivé zuby. Tato pasta zaceluje drobná poškození odhalených zubních krčků, dále obnovuje buněčnou strukturu zubních krčků, snižuje citlivost zubů, zamezuje tvorbě zubního plaku a posiluje zubní sklovinu. Opět v sobě obsahuje složení, která jsem vám u předešlých past vypsala :) Cena pasty je dvě stě sedmdesát korun českých.
Co vy? Zaujaly vás tyto pasty? Pokud ano, ale chtěli byste vyzkoušet i jiné, doporučuji navštívit kategorii ZUBY, kde je mnohem větší výběr :)
 


Aktuální články

Reklama