Do dnešní půlnoci máte garanci dodání zboží pod stromeček!

20. prosince 2015 v 9:18 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Už propadáte panice? Patříte mezi ty, kteří opravdu nechávají vánoční dárky na poslední chvíli? Nebojte se! Pokud jste například nemocní či se vám nechce jezdit do zaplněných nákupních center ( což vás chápu, protože jsem se teď v poslední době v nákupních centrech pohybovala a vážně to není nic pro slabé povahy! :D ) takže tu je stále možnost, jak získat vánoční dárky včas pod stromeček. A pokud to vše necháváte na neděli, kdy nikdo nepracuje... i tak máte štěstí!

christmas, present, and gift image

Tento článek berte spíše jako informační, protože nějak podrobně vám představovat produkty nebudu. Spíš vám chci jenom oznámit, že tu stále naděje je! Konkrétně se jedná o internetovou parfumerii, která je největší v České republice. Právě ona slíbila garanci dodání vánočních dárků pod stromeček. Ale pozor! Objednávky musíte nejpozději stanovit do dnešní půlnoci!

Navíc, pokud pod stromeček objednáte například nějaký voňavý parfém pro svého nejbližšího, tak k nákupu získáte ještě jeden dárek zdarma, který si můžete vybrat přímo v košíku. K tomu bych ještě dodala, že pokud objednáváte parfém přes tuto internetovou parfumerii, tak ceny v akci jsou vždy nejlevnější. A navíc si své dárky můžete vyzvednout na třech pobočkách - v Praze, Brně a Ostravě.

Pokud nemáte přehled, co svým nejbližším pořídit, koukněte například do kategorie parfémy či pleťová kosmetika.

Na internetové parfumerii můžete vybírat ale i z mnoha dalších kategorií, ve kterých určitě objevíte to pravé vánoční překvapení :)

  • K náku


 


Aktuální články

Reklama