Vánoční tipy III.: VLASOVÁ KOSMETIKA

24. listopadu 2015 v 10:17 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Milé dámy, slečny. Jak jsem již v minulém či minulých článcích psala, tyto články se budou týkat hlavně vánočních tipů, protože? Protože přesně za měsíc od dnešního data je Štědrý den! Říkejte si, co chcete, ale uvidíte, jak ten měsíc hrozně rychle uteče! Nemluvně o tom, že se i zkouškové, ale i předzkouškové se blíží a já mám první zkoušku už za dva týdny, takže se mám opravdu na co těšit! :D Ale teď zpátky ke kosmetice..

Minulé články byly zaměřeny na dvě témata - parfémy a kosmetiku - především na dekorativní. Tentokrát se také zaměřím na kosmetiku, ale i na vlasovou. Protože si myslím, že pečovat o vlasy bychom měli neustále a je jedno, zda máme jaro či zimu. Především v zimním období vlasy neuvěřitelně trpí a je vhodné jim dodávat neustálou péči. Především mluvím o olejích a podobně. No, a pokud vaše maminka či kamarádka mají bujnou hřívu, tak je určitě potěší nějaký balíček s vlasovou kosmetikou. Čtěte dál..

Dalo by se říci, že tím velmi oblíbeným olejem na suché vlasy, se stal olej značky L´Oréal Professionnel Mythic Oil. Je možné, že jsem vám tento olej už kdysi představila, protože tu mám plno článků, co se týče vlasové kosmetiky, ale to nemění nic na tom, že právě tento olej je velice oblíbeným a může být určen jako vhodný dárek pod stromeček. Olej obsahuje výtažky avokádového a hroznového oleje. Když se tyto dvě účinné ingredience spojí, vznikne silná ochrana vlasového vlákna, vlasy nejsou zatížené, je usnadněn vlasový styling a vlasy jsou celkově vyživené a lesklé. Je dobré také vědět, že právě na tento olejík probíhá akční vánoční cena - dvě stě devět korun českých.
Dalším, velice oblíbeným olejem na vlasy, se stal olej značky Matrix, Biolage Exquisite. Na rozdíl od oleje značky L´Oréal tento obsahuje moringový olej, který vyživuje, chrání a dodává vlasům hebkost a lesk. Také je dobré vědět, že zaceluje konečky a zjednodušuje styling. Sice na něj neprobíhá vánoční akce, ale i tak ho pořídíte za krásnou cenu - sto devadesát korun českých.
Stěžuje si vaše kamarádka či maminka, že má vlasy všude kolem a ne a ne vlasy uhladit? Zkuste ji pořídit tento uhlazující a vyživující olej značky Matrix Oil Wonders. Díky výtažkům plodu palmy murumuru jsou vlasy vyživené, do hloubky hydratované, mají zlepšenou kvalitu a celkově olej zabraňuje krepatění. Dámy, které tento olej používá, si ho mohou vynachválit - krásně voní, nelepí a vlasy jsou po něm krásně rozčesat. Vlasy nejsou zatížené, neslepené a celkově lesklé. Olej také není ve vánoční akci, ale cena je sto osmdesát šest korun českých.
Máte pocit, že jsem vám lehce s výběrem pomohla? Pokud si myslíte, že dát pod stromeček samostatných olej na vlasy je trošku málo a blbé, nezoufejte. Určitě doporučuji navštívit kategorii VLASOVÁ KOSMETIKA na jedné z největší internetové parfumerií v České republice, kde pořídíte mimochodem i úžasné dárkové balíčky, které velmi pod stromečkem ocení. :)
 


Aktuální články

Reklama