Vánoční tipy II: KOSMETIKA

20. listopadu 2015 v 11:56 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Vánoce tu budou v plném proudu. Ještě jste se nerozhodli nakupovat vánoční dárky? Pozor, teď už je nejvyšší čas! Já osobně jsem už začala nějaké nakupovat, ale jsou to především také pozornosti, ty větší mám až na později :D :) Každopádně - v minulém článku jsem vám představila nějaké parfémy, kterými můžete udělat radost svým blízkým. Nijak konkrétně jsem se nezaměřila - představila jsem vždy jen jeden produkt k nějaké kategorii, ale v následujících dnech připravuji ještě konkrétnější články, které budou zaměřena na nějaké téma - Parfémy pro mamku/sestru, tátu, dárkové sady a podobně. Tudíž v tomto článku můžete očekávat opět obecnější článek na téma "kosmetika". Avšak pokusím se vám představit ty produkty, které jsou také jako ideálními kandidáty na vánoční dárky :)

Paletky Makeup Revolution. Myslím, že asi každá mladá dívka si v dnešní době přeje nějakou tu paletku plnou nejrůznějších očních stínů. Avšak existují i ty paletky, které se cenově pohybují nad velmi zajímavými čísly, tudíž je jasné, že ne každý si drahé paletky značek Urban Decay a podobně nemůže dovolit. Proto je dobré zvolit dobrou alternativu. Já například bych zkusila značku Makeup Revolution, která nabízí nespočet paletek různých odstínů. Co se týče pigmentace, je to různé. Možná paletka za dvě stě korun nebude mít takovou výdrž, jako jiné, ale myslím si, že do začátku proč ne :) Zkuste například paletku Iconic 2.
Pokud vaše sestra či dcera touží být vizážistkou a paletku máte v plánu, určitě je dobré se zaměřit i na štětce. Dalším oblíbeným kouskem se stal právě štěstec na make-up značky BrushArt Face. Sama ho používám a je skvělý. Možná bych jenom uvítala, kdyby jakože lépe roztíral make-up a nezanechával tam šmouhy od syntetických vláken, ale jinak je skvělý. I přes ten malý nedostatek ho doporučuji :) Cena je sedmdesát devět korun českých.
Co mě samotnou velmi zaujalo, je tento produkt: MAKEUP TRADING SCHMINK SET FLOWER. Je to vlastně kufřík nejspíše, který v sobě obsahuje hned několik očních stínů, lesků na rty, malých štětců či dalších zmenšenin. Nemohu říct, jaká je například pigmentace a výdrž jednotlivých očních stínů, ale zase na druhou stranu, pokud začínáte s líčením nebo právě vaše sestra, tak je to celkem vhodný dárek :) Aspoň si to vyzkouší a do příště bude vědět, zda má cenu nadále používat tento set, nebo se zaměřit na něco dražšího. Cena setu je dvě stě sedmdesát devět korun českých.
A co vy? Máte už nějaké tipy? Pokud vám například můj menší článek o kosmetice pomohl, budu jenom ráda :) Pokud ale nevíte, co stále pořídit, doporučuji navštívit stránku, kde nejenom kosmetiku pořídíte za příjemné ceny. Hodně štěstí v nakupování! A v příštím článku vám představím již konkrétní tipy pro jednotlivé kategorie.
 


Aktuální články

Reklama