ZÍSKEJTE SPRCHOVÝ GEL ZNAČKY LA-ROCHE POSAY ZCELA ZDARMA!

11. října 2015 v 18:40 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Milé slečny, dámy. Opět tu mám pro vás upozornění na skvělou akci, kterou nesmíte promarnit! Tentokrát se soutěž či akce koná ve spojitosti s francouzskou značku La-Roche Posay, kterou určitě také velmi dobře znáte :) A jak získat skvělý sprchový gel této značky zcela zdarma? Čtěte dál :)

Konkrétně se jedná o sprchový gel La Roche - Posay Lipicar Syndet v objemu 100ml. Tato edice Lipicar nejenom obnovuje lipidovou pokožku, ale také hydratuje suchou pokožku a je také vhodný pro ty, kteří trpí například atopickým ekzémem. Tento gel je možné získat, pokud si nakoupíte nad čtyři sta devadesát devět korun českých. A pro inspiraci jsem vám zde vypsala ty produkty, které jsou určitě pro vás nezbytné a také díky kterým získáte tento sprchový gel :)

Pokud si tolik produktů nepotřebujete pořídit, tak vám určitě postačí zcela jenom jeden. A tím jedním je toto zázračné sérum La Roche - Posay Hydraphase - neboli intenzivní sérum pro citlivou a suchou pleť. S tímto sérem zkušenosti nemám, ale dle slov mé mamky mohu říct, že právě toto sérum je něco úžasného. Sice je určeno pro všechny věkové skupiny, ale dle doporučení bych napsala používání kolem 30 - 40 let. Mamka sérum používá pravidelně a nemůže si ho vynachválit. Oceňuje, že je velmi lehké a stačí opravdu nanést malé množství a pleť je jako znovuzrozená. Navíc i ona měla kdysi problém s atopickým ekzémem, tudíž je i zde dokázáno, že toto sérum mohou používat i ti, kteří tímto kdysi trpěli. Alergické reakci či ekzém se po několika měsíčním používání nedostavil :) Ale vypíši vám sem i pár dalších informací, které jsou důležité.

Sérum obsahuje fragmenty kyseliny hyaluronové, které okamžitě zadržují vodu a nadále zajišťují intenzivní hydrataci. Dále je zde také vysoká koncentrace termální vody z La Roche - Posay, která působí jako přirozený antioxidant, také pleť zklidňuje.

Sérum aplikujte na čistý a osušený obličej každý den či večer. Cena séra je pět set padesát tři korun českých, ale opravdu mohu potvrdit, že investice do něj se vyplatí.
Dále bych doporučila například pleťový krém pro problematickou pleť La Roche - Posay Effaclar, který vás dokonale zbaví nežádoucího akné. Také má protizánětlivý účinek, který působí až dvacet čtyři hodin. Výsledky jsou krásně viditelné po osmi dnech, kdy nedokonalosti jsou výrazně redukovány. Také působí proti červeným a hnědým skvrnám.

A co vy? Tyto, ale i další produkty objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama