AKCE: ZÍSKEJTE KRÁSNOU PLECHOVOU KRABIČKU VICHY ZCELA ZDARMA

7. října 2015 v 19:01 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Milé dámy. Tentokrát tu mám pro vás přehled těch nejzajímavějších akcí, které vás teď čekají a určitě byste je neměla nechat jen tak být...

První akce probíhá s francouzskou značkou Vichy. Jak soutěž přesně zní? Pokud si pořídíte nějaký ten výrobek od této značky, dostanete zcela zdarma tuto krásnou plechovou krabičku ve francouzském stylu, kterou si určitě zamilujete! A co doporučuji si od této značky zakoupit?

Dle zákaznic patří tento krém Vichy Lifactiv Supreme pro normální až smíšenou pleť mezi nejoblíbenější. Možná si svou oblíbenost získal tím, že obsahuje až mnoho různých aktivních složek, mezi které patří například Liquid Light Technologie, mikročástečky perleti, zmatňující pudr, kofein, adenosin, rhamonosa či neohesperidin. Že to na vás působilo až moc vědecky a nemáte z toho žádné pořádné informace? Nevadí! Doufám, že vám postačí tyto vystihující informace: regenerace zralé pleti, vyhlazení a vypínání, hydratace, pevnost, pružnost a zábrana vysušování pleti. Krém je i tak určený pro všechny věkové skupiny a je vhodný pro normální až smíšenou pleť. Cena krému je šest set tři korun českých.
Pokud se vám nechce natolik do této značky investovat, ale i tak byste rádi dostali plechovou krabičku zcela zdarma, doporučujeme se podívat po něčem cenově nižším. Tím je například tento balzám pro suché rty, VIchy NutriExtra. Chladné zimní dny se blíží a nejlepším produktem pro vaše rty bude balzám. Sama uvidíte, že si ho zamilujete a nedáte jej z ruky. Tento balzám hydratuje, zamezuje popraskání, zanechává rty hebké a vláčené a také je chrání před okolními viry. Cena je sto dvacet devět korun českých.
A pokud vás finance netrápí a chcete opravdu investovat, zkuste například tento korektor proti tmavým skvrnám. Díky komplexu DRM-Bright + LHA působí na zdroj tmavých skvrn a reguluje tvorbu melaninu. Dále korektor zesvětluje, sjednocuje odstín pleti a také ji rozjasňuje. Cena je devět set šedesát čtyři korun českých.
Další výrobky objevíte na stránce jedné z největších internetových parfumerií v České republice.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama